HomeInteresantiKaip dar patyrusios šeimininkės naudoja pakabas namuose: 7 veiksmingi būdai

Kaip dar patyrusios šeimininkės naudoja pakabas namuose: 7 veiksmingi būdai

Nuo vaikystės pažįstama kukli pakaba turi netikėtų galimybių, kurių nesuvokiame! Šis paprastas daiktas, toks įprastas mūsų spintose ir prieškambariuose, gali tapti tikra šeimininkės ir namų pagalbininkės paspirtimi.Tereikia šiek tiek fantazijos, išradingumo ir noro patobulinti kasdienybę – ir paprastas drabužių kabykla taps daugiafunkciniu organizatoriumi, stilingu stendu ar net interjero dekoru.

Įprastos pakabos gali būti tikra paspirtis šeimininkei! Jų pagalba galima išspręsti daugybę buitinių problemų, sutaupyti pinigų perkant organizatorius ir suteikti interjerui žavesio. taigi, ką galima sukurti naudojant pakabas?

Pirma, drabužių kabyklą galima lengvai paversti patogiu ir kompaktišku organizatoriumi , ant jos pakabinti įvairius smulkius daiktus.

Antra, pakabas ir segtukus galima naudoti užuolaidoms ar užtiesalams pritvirtinti avariniu atveju.

Trečia, ploną metalinę pakabą galima lengvai sulenkti į nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio , išmaniojo telefono ar knygos stovą.

Ketvirta, pakaba pasitarnaus kaip originalus būdas patalpinti šviežią laikraštį ar žurnalą interjere.

Penkta, iš pakabų galite pastatyti groteles vijokliniams augalams – tai ekonomiška ir praktiška.

Šešta, ant pakabų esantys spaustukai leidžia patogiai pakabinti ir pritvirtinti šalikus, rankšluosčius, papuošalus.

Septinta, kabyklą su spaustukais galima naudoti pritvirtinti reikiamą puslapį kulinarinėje knygoje.Gamindami maistą receptą turėsite prieš akis.

Kitaip tariant, paprastą drabužių kabyklą galima panaudoti visiškai netikėtu būdu! Eksperimentuokite ir išnaudokite jį kuo geriau.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře