HomeInteresantiKaip dar patyrusios šeimininkės naudoja krakmolą: 9 veiksmingi krakmolu pagrįsti gyvenimo gudrybės...

Kaip dar patyrusios šeimininkės naudoja krakmolą: 9 veiksmingi krakmolu pagrįsti gyvenimo gudrybės namams ir virtuvei

Krakmolas – įprastas ingredientas, kurio yra beveik kiekvienoje virtuvėje.Tačiau nedaugelis žino, kad jį galima naudoti ne tik gaminant maistą.Šioje publikacijoje papasakosime apie 9 neįprastus krakmolo panaudojimo būdus namuose ir savęs priežiūrai.

Šie paprasti ir prieinami ‘flyhackai’ padės jums išspręsti įvairias problemas, sutaupyti pinigų ir laiko, taip pat sukurti jaukią atmosferą namuose.Pamirškite brangius produktus – krakmolas taps jūsų universaliu pagalbininku!

Pirma, krakmolas padės išvengti mėlynių po sumušimų.Paruoškite krakmolo ir vandens mišinį ir juo patepkite sužeistą odą.Po dvidešimt keturių valandų neliks net pėdsakų!

Antra, galite lengvai išlyginti susiraukšlėjusius drabužius.Praskieskite krakmolą šiltu vandeniu, užpurkškite mišinį ant drabužių ir išlyginkite lygintuvu; tobulas lygumas garantuotas.

Trečia, nešvarūs langų stiklai nebeslėps saulės šviesos.Ištirpinkite krakmolą vandenyje, išpurkškite tirpalą ir nuvalykite stiklus sausu skudurėliu – blizgesys užtikrintas!

Ketvirta, atsikratysite blogo batų kvapo.Į vidų įpilkite krakmolo, palikite per naktį, o ryte išvalykite – kvapas išnyks be pėdsakų.

Penkta, krakmolas padės patempti veido odą.Sumaišykite jį su vandeniu ir drėkinamuoju kremu, užtepkite kaukę ir po 20 minučių nuplaukite – pakėlimo efektas garantuotas.

Šešta, krakmolas padės nuo nudegimo saulėje.Užtepkite krakmolo košelės ant pažeistos odos; skausmas sumažės, o gijimas paspartės.

Septinta, riebalų dėmės ant drabužių nebegadins išvaizdos.Sumaišykite krakmolą su pienu, užtepkite ant dėmių, palikite per naktį, o kitą rytą išskalbkite – drabužiai bus kaip nauji!

Aštunta, girgždančios grindys nebebus erzinančios.Pabarstykite problemines vietas krakmolu, išminkykite ir palikite kuriam laikui – girgždėjimas išnyks!

Devinta, suteptas sidabras nebekels rūpesčių.Pamirkykite jį krakmolo tirpale, o tada nupoliruokite tų pačių ingredientų pasta – blizgesys bus atkurtas!

Kaip matote, krakmolas — yra išties universalus pagalbininkas buityje ir priežiūros srityje.Šių paprastų ir veiksmingų gyvenimo gudrybių dėka galėsite išspręsti daugybę problemų, sutaupyti laiko ir pinigų.Pabandykite krakmolą naudoti nauju būdu ir įsitikinsite, koks naudingas jis yra!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře