HomeInteresantiKaip dar patyrusios šeimininkės naudoja degtinę namuose: 10 naudingų būdų namams ir...

Kaip dar patyrusios šeimininkės naudoja degtinę namuose: 10 naudingų būdų namams ir virtuvei

Degtinė yra daugelyje pasaulio šalių populiarus gėrimas.Tačiau nedaugelis žino, kad, be savo pagrindinės paskirties, ji gali tapti universaliu pagalbininku buityje.Nuo dėmių šalinimo ir kovos su vabzdžiais iki kūno priežiūros ir kosmetikos priemonių kūrimo – ši nebrangi alkoholinė priemonė turi daugybę naudingų savybių.

Šiame straipsnyje papasakosime apie 10 neįprastų degtinės panaudojimo būdų namuose.Sužinokite, kaip ją naudoti valymui, priežiūrai ir net namų kvapams kurti!

Pirma, degtinė padės lengvai nuimti pleistrą nepaliekant žymių ant odos.Sudrėkinkite vatos tamponą ir prispauskite jį prie pleistro – jis nuimamas be problemų.

Antra, atskiesta degtinė taps veiksmingu oro gaivikliu.Sumaišykite ją su vandeniu ir eteriniu aliejumi ir nemalonūs kvapai išnyks.

Trečia, degtinė specialiame mišinyje atbaidys vabzdžius nuo bet kokių paviršių.Sumaišykite degtinę su obuolių actu ir keliais lašais eukaliptų aliejaus, o tada gautu skysčiu apipurkškite paviršius, ant kurių pasirodo vabzdžių.

Ketvirta, degtinė padės pašalinti klijų pėdsakus nuėmus etiketes.Paprasčiausiai patrinkite paviršių alkoholiu suvilgyta šluoste.

Penkta, jis pravers ir gėlių priežiūrai – įlašinkite kelis lašus į vazą ir puokštė ne taip greitai nuvys.

Šešta, iš degtinės galite pasigaminti natūralų dezodorantą , sumaišę ją su vandeniu ir eteriniu aliejumi.

Septinta, nuvalykite stiklines ir veidrodžius degtine – jie blizgės tobula švara.

Aštunta, po skutimosi pamerkite skustuvą į degtinę – tai dezinfekuos ir apsaugos peiliukus nuo rūdžių.

Devinta, apipurkškite degtine drabužius – tai atgaivins daiktus ir pašalins dėmes tarp skalbimų.

Dešimta, degtinė puikiai susidoroja ir su buitiniu pelėsiu – užpurkškite jos ant vonios kambario sienų ir nuvalykite.

Kaip matote, nebrangi degtinė gali būti nepakeičiamas pagalbininkas buityje.Oro gaivikliai, kosmetika, valymo kompozicijos – tai dar ne visas šio gėrimo naudingumo arsenalas.Pasinaudoję šiais paprastais flomasteriais, sutaupysite pirkdami įvairius cheminius preparatus.Svarbiausia degtinę naudoti saikingai arba tik buitinėms reikmėms!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře