HomeInteresantiKaip dar patyrusios šeimininkės naudoja aktyvuotąją anglį: 9 gudrybės namams ir virtuvei

Kaip dar patyrusios šeimininkės naudoja aktyvuotąją anglį: 9 gudrybės namams ir virtuvei

Aktyvinta medžio anglis – yra išties stebuklinga medžiaga, kuri gali tapti jūsų nepakeičiama pagalbininke įvairiose gyvenimo srityse.Nuo buitinių problemų sprendimo iki sveikatos ir grožio priežiūros – šios unikalios medžiagos savybės stebina savo įvairove.

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame svarbiausia rūpintis aplinka ir produktų sauga, aktyvinta medžio anglis tampa tikru išsigelbėjimu tiems, kurie siekia tvaraus ir sąmoningo gyvenimo būdo.Šiame straipsnyje atskleisime 8 naudingas gyvenimo gudrybes, kurios padės naujai pažvelgti į aktyvuotos anglies naudojimą ir padarys jūsų gyvenimą patogesnį bei ekologiškesnį.

Pirma, aktyvinta medžio anglis gali būti jūsų sąjungininkė kovoje su nemaloniais kvapais.Jei šaldytuve tvyro nepageidaujamas aromatas, ant lentynų padėkite medžio anglies tablečių ir ruginės duonos gabalėlių; iki dienos pabaigos situacija pasikeis.

Antra, šis nuostabus produktas gali būti naudojamas šviesinti dantis.Įdėkite trupinių aktyvuotos anglies tiesiai ant drėgno šepetėlio po dantų pasta – tai veiksmingai išbalins dantis ir jūsų šypsena atrodys spindinti.

Trečia, aktyvinta anglis gali būti jūsų išsigelbėjimas, kai valote patalpų orą ten, kur vyksta renovacijos ar dažymo darbai.Įdėkite indą su medžio anglies milteliais, ir jie išfiltruos lakiuosius cheminius junginius, todėl oru bus saugiau kvėpuoti.

Ketvirta, šis universalus produktas gali pagerinti augalų augimą ir užkirsti kelią augalų pelėsiui.Pabarstykite dirvą, kurioje auga gėlė, aktyvintosios anglies milteliais, ir pelėsis nebekels jai pavojaus.

Penkta, aktyvinta anglis gali būti puikus sprendimas užmaskuoti įbrėžimus ant tamsių baldų.Patrinkite pažeistą vietą medžio anglies tablete ir įbrėžimų žymės išnyks, o baldai vėl įgaus pirminę išvaizdą.

Šešta, ši nuostabi medžiaga gali pagreitinti vabzdžių įkandimų gijimą.Paruoškite kokosų aliejaus arba vazelino mišinį su susmulkinta medžio anglimi ir užtepkite jį ant sužeistos vietos – uždegimas ir niežulys praeis.

Septinta, aktyvintoji anglis gali būti jūsų sąjungininkė kovoje su spuogais.Juodosios anglies kaukė sumažina riebalų aktyvumą, išvalo užsikimšusias odos poras ir padeda suvaldyti spuogus, kad oda atrodytų sveika ir gaivi.

Aštunta, šis nuostabus produktas gali būti naudojamas pelėsių prevencijai.Medžio anglis padėkite ten, kur didelė drėgmė, ir reguliariai vėdinkite patalpą; tai neleis grybeliui ir pelėsiui užkrėsti sienų ir durų.

Apibendrinant galima teigti, kad aktyvinta medžio anglis – yra išties universalus ir ekologiškas pagalbininkas, galintis gerokai palengvinti mūsų kasdienį gyvenimą.Naudokitės šiais paprastais ir nebrangiais ‘flyhackais’, ir aktyvinta anglis taps jūsų ištikimu palydovu siekiant tvaraus ir sąmoningo gyvenimo būdo darnoje su gamta.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře