HomeInteresantiKaip dar patyrusios namų šeimininkės naudoja plastikinius butelius: 5 būdai namams ir...

Kaip dar patyrusios namų šeimininkės naudoja plastikinius butelius: 5 būdai namams ir kotedžui

Senas geras plastikinis butelis buityje gali praversti daug dažniau, nei manome.Užuot išmetusios nereikalingą tarą, patyrusios šeimininkės sugalvoja naują jo panaudojimo būdą.O kūrybiškumas leidžia plastikiniams buteliams tapti stebėtinai funkcionaliais buityje.

Dėl kelių paprastų gyvenimo gudrybių jie virsta patogiais įtaisais, kurie taupo laiką, pinigus ir padeda palengvinti kasdienį gyvenimą.Iš mūsų pasirinkimo sužinosite, kaip galima naujai panaudoti plastikinius butelius, tikrai norėsite pasiimti keletą naudingų idėjų į pastabą!

Pirma , iš plastikinių butelių galite pasigaminti patogių dozatorių.Pakanka nupjauti butelio dugną, apversti jį aukštyn kojomis ir į likusią dalį įstatyti kaklelį.Tada įpilkite arba išpilkite tai, ką norite išpilstyti – nuo skalbimo miltelių iki alyvuogių aliejaus.Norėdami sureguliuoti tūrį, į buteliuką įkiškite matavimo liniuotę.

Antra , plastikinis butelis yra puikus piltuvėlio formos atliekų konteineris valymui.Tam tereikia kampu nupjauti butelio viršų.O kad šiukšles būtų lengviau išpilti, padarykite nedidelį pjūvį kaklelio krašto šone.

Trečia , butelis gali tarnauti kaip patogus vaisių ir daržovių laikymo indas.Pavyzdžiui, citrinas ar laimus galite supjaustyti apskritimais ir sudėti į nupjautą butelio dugną, taip jie ilgiau išliks švieži šaldytuve.

Ketvirta , nupjautas plastikinio butelio viršus taps puikiu mini šiltnamiu daigams.Tiesiog pasodinkite sėklas, uždenkite indus su žemėmis tokiu plastikiniu dangteliu ir pastatykite juos ant lango.Taip daigai bus apsaugoti nuo šalčio.

Penkta , senas plastikinis butelis gali pakeisti švirkštą kambariniams augalams maitinti trąšomis.Tiesiog pripildykite butelį trąšų tirpalu, nuleiskite vamzdelį į žemę prie šaknų ir šiek tiek paspauskite butelį.Taip galėsite vietoje pamaitinti kiekvieną augalą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře