HomeInteresantiKaip dar patyrusios namų šeimininkės naudoja drabužių garintuvą: 7 naudingi būdai namuose

Kaip dar patyrusios namų šeimininkės naudoja drabužių garintuvą: 7 naudingi būdai namuose

Drabužių garintuvas, atrodytų, skirtas tik vienam tikslui.Tačiau šis labai naudingas daiktas slepia daugybę paslėptų galimybių! Jei parodysite vaizduotę ir išradingumą, naudodamiesi patogiu garintuvu galite išspręsti daugybę buitinių užduočių namuose ir virtuvėje.

Pirma, labai patogu atitirpinti šaldytuvą ar šaldiklį šiuo garintuvu – procesas vyks daug greičiau.Norėdami tai padaryti, išjunkite ir ištuštinkite šaldytuvą, o garintuvą laikykite 20-30 cm atstumu, kol juo dirbsite nepažeisdami guminių sandariklių.

Antra, lipdukus ir lipdukus galite lengvai nuimti nuo įvairių paviršių, tiesiog kaitindami lipnų sluoksnį.Jokių likučių!

Trečia, garintuvas padės pašalinti pridegusio maisto ar riebalų dėmes nuo kaitlentės, orkaitės, prijuostės ir kitų vietų.Taip nešvarumai bus pašalinti daug greičiau ir įdedant mažiau pastangų.

Ketvirta, šiuo garintuvu patogu apdoroti vonios kambario paviršius, kad pašalintumėte pelėsį ir mikrobus.Tai veiksminga alternatyva cheminėms medžiagoms.

Penkta, karštais garais galima greitai ir veiksmingai plauti langus, vitrinas, veidrodžius ir kitus stiklinius paviršius.

Šešta, garų garintuvas padės lokaliai išvalyti kilimus, minkštus baldus ar drabužius – pašalinti dėmes ir riebalų nuosėdas.

Ir galiausiai, septinta, tokiu prietaisu puikiai galima dezinfekuoti įvairius paviršius ir daiktus , atsikratant mikrobų.

Kaip matote, garintuvą galima laikyti daugiafunkciniu pagalbininku!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře