HomeInteresantiKaip dar naudoti skalbimo muilą: du veiksmingi būdai

Kaip dar naudoti skalbimo muilą: du veiksmingi būdai

SSRS deficito laikais daugelis prekių buvo retos.O sovietinės moterys parodė išties kosminę vaizduotę, rasdamos jų pakaitalą iš improvizuotų priemonių.Vienas iš tokių universalių pagalbininkų buvo paprastas skalbiamasis muilas.

Dėl savo natūralios sudėties šis rankų ploviklis rado daugybę naudingų pritaikymų įvairiose srityse.Papasakosime apie 2 neįprastus jo panaudojimo būdus ne tik rankų plovimui.

Pirma, chozmylo buvo aktyviai naudojamas medicininiais tikslais , nesant tinkamų vaistų.Juo buvo gydoma pienligė, prakaitavimas, pėdų grybelis.O kariuomenėje kareiviai juo gydė nuospaudas nuo batų.

Antra, muilas praverčia ir kosmetinėms procedūroms.Iš jo buvo gaminamos spuogų kaukės su geriamąja soda.Be to, putos kartu su medumi buvo naudojamos veido patinimui ir mėlynėms gydyti.

Buitinis muilas tapo tikra sovietinių žmonių gėrybe, gelbėjimosi ratu prekių stygiaus sąlygomis.Dėl prieinamos kainos ir natūralios sudėties šis produktas tapo išties universaliu pagalbininku kasdieniame gyvenime.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře