HomeInteresantiKaip dar naudoti plastikinius kaklaraiščius: 7 naudingi patarimai namams ir virtuvei

Kaip dar naudoti plastikinius kaklaraiščius: 7 naudingi patarimai namams ir virtuvei

Plastikiniai kaklaraiščiai, arba spaustukai, jau seniai populiarūs dėl savo pigumo, prieinamumo ir universalumo.Paprastai jie naudojami statybose ir pramonėje, tačiau gali būti labai naudingi ir namuose bei buityje.Šiame straipsnyje surinkome jums 7 kūrybiškus plastikinių kaklaraiščių panaudojimo būdus, apie kurių egzistavimą net nežinojote!

Pirma, spaustukai gali būti naudojami tvirtinant krūmus ir švelnius augalus.Svarbiausia jų per daug neįtempti, kad nepažeistumėte stiebų.

Antra, nutrūkusi diržo sagtis ? Uždėkite ant sagties spaustuką ir galėsite toliau ją nešioti! Tačiau kiekvieną kartą nuėmę diržą turėsite nupjauti sagtį.

Trečia, kaklaraiščiai jus išgelbės, jei kambaryje nėra specialių užuolaidų žiedų.Žiedus pasigaminkite patys iš spaustukų ir pakabinkite užuolaidas kaip įprasta.Ypač tinka vasarnamiuose ir laikiniems sprendimams.

Ketvirta, gnybtai padeda sutvarkyti chaotišką po butą išsibarsčiusių laidų tvarką – tiesiog suriškite viską į vieną ryšulį.Per porą minučių sutvarkysite laidus!

Penkta, užtrauktukai gali padėti sutankinti supakuoti daiktus sandėliuojant ar transportuojant.Tiesiog susukite drabužius ar kitus minkštus daiktus ir apvyniokite kaklaraiščiu – tūris sumažės kelis kartus!

Šešta, spaustuvais galima sutvirtinti susilpnėjusias spyruokles sename spyruokliniame čiužinyje.Jei atstumas tarp sąvaržų didelis, naudokite iš karto kelis sąvaržas.

Septinta, netikėta gudrybė – segtuvo segtukas, kurio pagrindą sudaro plastikiniai kaklaraiščiai.Atsargiai pradurkite dokumentuose skylutes ir sujunkite kaklaraiščiu.Žinoma, ne oficialiems dokumentams.

Apibendrinant galima teigti, kad paprasti plastikiniai kaklaraiščiai, jei norima, gali būti naudojami pačiose netikėčiausiose vietose.Įgyvendinkite siūlomas idėjas ir įvertinsite šio paprasto, bet naudingo daikto universalumą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře