HomeInteresantiKaip dar naudoti majonezą namuose: 8 nepakeičiamos situacijos namuose ir virtuvėje

Kaip dar naudoti majonezą namuose: 8 nepakeičiamos situacijos namuose ir virtuvėje

Majonezas yra ne tik skanus salotų padažas ir sumuštinių padažas.Šis populiarus padažas, kurio pagrindą sudaro kiaušiniai ir augalinis aliejus, pasižymi daugybe nuostabių savybių, leidžiančių jį panaudoti savo naudai įvairiose situacijose.

Naudodami šį produktą galite atsikratyti sudėtingų dėmių nuo sienų, nuvalyti lipnias rankas ir net atsikratyti utėlių.

Taigi apsirūpinkite majonezo atsargomis ir išstudijuokite šiuos universalius patarimus.Galbūt šis padažas jums taps tikru išsigelbėjimu netikėčiausiose situacijose!

Pirma, majonezas padės nuo rankų pašalinti įsisenėjusias klijų, dervos ir aliejaus dėmes.Tiesiog užtepkite jį ant suteptos vietos, palaikykite kurį laiką ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Antra, kambarinių augalų lapams galite suteikti blizgesio nuvalydami juos majoneze pamirkytu skudurėliu.Efektas bus nuostabus!

Trečia, majonezas padės atsikratyti nekenčiamų baltų dryžių , likusių ant medinių baldų nuo šlapių stiklinių ir puodelių.Tiesiog užtepkite jo ant dėmės ir leiskite įsigerti.

Ketvirta, šis padažas veiksmingas ir nuo utėlių – užtepkite jo ant vaiko galvos ir palikite kelioms valandoms.Parazitai žus.

Penkta, galite pasigaminti maitinamąjį plaukų kondicionierių majonezo pagrindu.Sumaišykite majonezą su kiaušiniais, actu ir aliejumi ir tepkite juo plaukus prieš plovimą.

Šešta, seniems, nešvariems pianino klavišams galima grąžinti pirminę išvaizdą nuvalant juos majoneze išmirkytu skudurėliu.Jis suminkštins išdžiūvusius nešvarumus ir suteiks blizgesį.

Septinta, majonezas nuo sienų lengvai pašalins net senas lipnios juostos ir lipdukų žymes.Užtepkite jo ant klijų likučių – ir po kurio laiko švariai nuvalykite!

Aštunta, reguliariai tepdami nagus majonezu, juos sustiprinsite ir sutvirtinsite, nes šis padažas puikiai maitina ir drėkina nago plokštelę.

Kaip matote, paprastas majonezas gali daryti tikrus stebuklus! Esame tikri, kad šie greitieji gudrybės visiems laikams pakeis jūsų požiūrį į šį populiarų padažą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře