HomeInteresantiKaip dar išmintingos namų šeimininkės naudoja lipnią juostą: 13 naudingų gudrybių namams...

Kaip dar išmintingos namų šeimininkės naudoja lipnią juostą: 13 naudingų gudrybių namams ir virtuvei

Lipnioji juosta yra išties universalus ir išradingas daiktas, savo paprastumu galintis išspręsti daugybę buitinių problemų ir ištraukti jus iš bėdos ekstremaliomis sąlygomis.Šis nebrangus lipnios juostos ritinėlis gali praversti ir kasdieniame gyvenime, ir keliaujant.

Sužinokite 13 kūrybiškų lipnios juostos naudojimo būdų – nuo daiktų ženklinimo iki pirmosios pagalbos ir apsaugos nuo šalčio.Būsite nustebinti šios nesudėtingos, bet labai naudingos priemonės panaudojimo būdų įvairovės.

Pirma, stovyklaudami apsirūpinkite lipnia juosta – laukinėje gamtoje ji gali išgelbėti gyvybę.Ja galima pataisyti palapinę, baidarę ar dviračio kamerą.Stora juosta sulaikys vandenį ir sutvirtins pažeistas konstrukcijas.

Antra, kad išvengtumėte daiktų praradimo oro uoste, ant lagamino užklijuokite ryškiaspalvę lipnią juostą.Taip jūsų bagažas išsiskirs ant konvejerio ir jį lengvai rasite.

Trečia, lipni juosta yra puiki alternatyva drabužių valymo voleliui.Juostą apvyniokite aplink delną lipniąja puse į išorę ir surinkite nuo jos naminių gyvūnėlių plaukus arba plaukus.

Ketvirta, trinate koją į naujus batus? Užklijuokite lipnią juostą ant pūslės – ji pakeis pleistrą ir palengvins vaikščiojimo skausmą.

Penkta, jei lauke šalta, apvyniokite lipnią juostą aplink kūną ant drabužių.Ji sulaikys kūno šilumą ir neleis šaltam orui patekti po drabužiais.

Šešta, apvyniokite butelio kaklelį lipnia juosta ir galėsite lengvai jį uždaryti be dangtelio.Juosta pasižymi vandeniui atspariomis savybėmis.

Septinta, prieš šluodami šiukšles, priklijuokite lipnią juostą prie grindų priešais šiukšliadėžę.Taip smulkios dalelės po ja nepasklis.

Aštunta, jei po ranka neturite pirmosios pagalbos rinkinio, įpjovimą užklijuokite lipnia juosta.Uždėkite ant žaizdos švarų audeklą ir užklijuokite jį lipnia juosta, per daug netempdami.

Devinta, muzikantai ir sportininkai lipnią juostą naudoja mediniams daiktams sutvirtinti , pavyzdžiui, būgnų lazdelėms, gitaroms ar ledo ritulio lazdoms, kad nesulūžtų.

Dešimta, sudaužyta knyga pradės antrą gyvenimą, jei sutvirtinsite jos įrišimą lipnia juosta , užklijuodami ją išilgai nugarėlės.

Vienuolikta, lipnia juosta paženklinkite įvairius daiktus – perkraustymo dėžes, prieskonių indelius ar daigų lėkšteles.Užrašas nenusitrins, o juosta nenusilups.

Dvylikta, apvyniojus žieminių batų padus lipnios juostos sluoksniais, bus užtikrinta puiki neslystanti danga, kad būtų galima saugiai vaikščioti ant ledo.

Trylikta, lipnios juostos gabalėlius paverskite diržais ir supinkite juos į tvirtą virvę , galinčią atlaikyti dideles apkrovas.

Lipni juosta yra neįkainojama ir universali pagalbinė priemonė buityje ir kelionėse.Šis nebrangus ir lengvai naudojamas daiktas padės išspręsti dešimtis buities užduočių, pataisyti sugedusius daiktus, o ekstremalioje situacijoje net išgelbės jūsų gyvybę.Apsirūpinkite lipniosios juostos ritinėliu ir visada išsiversite su savo išradingumu ir universalia lipnia priemone.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře