HomeInteresantiKaip dar gudrios šeimininkės naudoja mikrobangų krosnelę: 12 patarimų namams ir virtuvei

Kaip dar gudrios šeimininkės naudoja mikrobangų krosnelę: 12 patarimų namams ir virtuvei

Mikrobangų krosnelė – nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje.Jos pagalba galite greitai ir lengvai paruošti maistą, pašildyti atvėsusius patiekalus, taip pat atlikti daugybę naudingų operacijų, kurios labai supaprastins maisto gaminimo procesą.Šiame straipsnyje išvardysime 12 įdomių ir naudingų gudrybių naudojant mikrobangų krosnelę, kurios pravers kiekvienai namų šeimininkei.

Pirma, norint atstatyti pasenusios duonos minkštumą , reikia ją suvynioti į popierinį rankšluostį, šiek tiek sudrėkinti vandeniu ir apie minutę pašildyti mikrobangų krosnelėje.

Antra, dėmės ant indų lengvai išvalomos įdėjus juos į mikrobangų krosnelę su vandeniu porai minučių.

Trečia, kaitinant citrusinius vaisius mikrobangų krosnelėje, galima gauti daugiau sulčių spaudžiant sultis.Tam vaisius reikia kaitinti tik 20 sekundžių.

Ketvirta, galite greitai ištirpinti sviestą ar šokoladą mikrobangų krosnelėje, įdėję juos į orkaitę 3-4 minutėms.

Penkta, mikrobangų krosnelę galite naudoti greitai ir veiksmingai sterilizuoti stiklainius prieš konservavimą.Tereikia stiklainius nuplauti, užpilti vandeniu ir įdėti į mikrobangų krosnelę 2-4 minutėms.

Šešta, kopūstų lapus įdarytiems kopūstams galima lengvai išvirti suvyniojus juos į maistinę plėvelę ir įdėjus į mikrobangų krosnelę arba įdėjus visą žiedinį kopūstą 10-15 minučių.

Septinta, mielinė tešla greitai pakils , jei ją kartu su indu vandens porai minučių įdėsite į mikrobangų krosnelę.

Aštunta, kad pjaustant svogūnus nereikėtų verkti, nulupkite svogūną, pašalinkite jo viršų ir apačią, o likusią dalį 1-2 minutėms įdėkite į mikrobangų krosnelę.Po to svogūną galėsite pjaustyti nerėkdami.

Devinta, žoleles ir žalumynus galima lengvai išdžiovinti kelioms minutėms įdėjus juos į mikrobangų krosnelę didžiausiu galingumu.Taip elgiantis, juose esantys vitaminai bus išsaugoti.

Dešimta, pjaustymo lenteles galite atsikratyti kvapo naudodami citriną ir mikrobangų krosnelę.Įtrinkite lentą citrina, pasiųskite ją į orkaitę 5 minutėms, tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Vienuolikta, norėdami nulupti vaisius ir daržoves , tiesiog padarykite juose įpjovas ir įdėkite juos porai minučių į mikrobangų krosnelę.Po to žievelė lengvai nusilups.

Dvylikta, norint sugrąžinti prieskonių ir prieskoninių žolelių skonį , pakanka juos kaitinti maksimalia galia apie 15 minučių.

Todėl mikrobangų krosnelė – nepakeičiamas pagalbininkas virtuvėje, galintis atlikti daugybę naudingų funkcijų, ne tik šildyti maistą.Eksperimentuokite ir atraskite naujų šio nuostabaus prietaiso naudojimo būdų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře