HomeInteresantiKaip dar gudrios šeimininkės naudoja aspiriną namuose: 10 naudingų patarimų namams ir...

Kaip dar gudrios šeimininkės naudoja aspiriną namuose: 10 naudingų patarimų namams ir virtuvei

Be savo tiesioginės funkcijos, aspirinas taip pat gali praversti atliekant daugelį namų ruošos darbų.Jis gali prailginti gėlių šviežumą, pašalinti prakaito dėmes, kovoti su pleiskanomis, pašalinti užsikimšimus ir susidoroti su kitomis kasdienėmis problemomis.Apžvelkime 10 naudingų situacijų, kai aspirinas vis dar praverčia!

Pirma, nuo vabzdžių įkandimų padės aspirinas.Tiesiog patrinkite tabletę ant įkandimo vietos ir ji sumažins uždegimą bei niežulį.

Antra, aspirinas padės atsikratyti spuogų.Norint išdžiovinti spuogą, reikia sutrinti tabletę ir atskiesti ją vandeniu, kelias minutes tepti ant norimos vietos ir nuplauti vandeniu su muilu.

Trečia, tai padės pašalinti prakaito dėmes ant drabužių.Reikia pakartoti beveik tuos pačius veiksmus, t. y. ištirpinti porą tablečių pusėje stiklinės vandens, kelias valandas palaikyti ant dėmių, o po to nuplauti.

Ketvirta, aspirinas padės atkurti plaukų spalvą.Turite šviesius plaukus, bet dėl vandens jie tampa silpni ir neryškūs? Ne bėda, tereikia 8 šio vaisto tabletes ištirpinti stiklinėje šilto vandens, ištrinkti plaukus ir palikti 10-15 minučių, pasibaigus laikui, kaukę nuplaukite šiltu vandeniu.

Penkta, aspirinas padės augalų ilgaamžiškumui.Sutrinkite tabletę vandenyje ir laistykite ja augalus.Galite būti tikri, kad ši procedūra suteiks jiems ilgą gyvenimą.

Šešta, aspirinas gali būti naudojamas veiksmingai kovai su pleiskanomis.Sutrinkite 2 tabletes ir padarykite vienalytę konsistenciją, supilkite į šampūną ir tiesiog plaukite galvos odą.

Septinta, šis produktas padės pašalinti užsikimšusią kriauklę.Reikia įmesti porą aspirino tablečių, įpilti acto rūgšties, išpumpuoti stūmokliu ir viskas.

Aštunta, aspirinas taip pat padeda tvirtinant puokštes.Tam ištirpinkite tabletę vandenyje, į kurį dėsite puokštę; taip gėlės ilgiau išliks dailios.

Devinta, ją galima naudoti valant vazos apnašas.Prieš ištuštindami puokštės vazą, ištirpinkite joje vieną tabletę, ir po kurio laiko apnašos nukris.

Dešimtasis aspirinas padės išvalyti klozetą.Ištirpinkite jame keletą tablečių ir po 5 minučių išplaukite.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře