HomeInteresantiKaip dar galite naudoti degtinę namuose: 8 išbandyti būdai namams ir virtuvei

Kaip dar galite naudoti degtinę namuose: 8 išbandyti būdai namams ir virtuvei

Degtinė yra tradicinis rusiškas gėrimas, gerai žinomas ne tik dėl savo skonio.Pasirodo, tai universali priemonė, kuri gali praversti įvairiose buitinėse situacijose.

Leidinyje pateikiami 8 originalūs ir naudingi būdai, kaip degtinę naudoti kasdieniame gyvenime.Šie gyvenimo gudrybės padės sutaupyti laiko ir pinigų, taip pat padarys jūsų gyvenimą šiek tiek lengvesnį ir malonesnį.Perskaitę mūsų patarimus sužinosite apie daug naujų visiems pažįstamo gėrimo buitinių funkcijų.

Pirma, degtinę galima naudoti vienkartinių skustuvų tarnavimo laikui pailginti.Tiesiog pamerkite skustuvą į stiklinę degtinės ir tai padės jį dezinfekuoti, gerai išvalyti ir apsaugoti nuo rūdžių.

Antra, degtinė gali būti naudojama veiksmingai valyti įvairius juvelyrinius dirbinius.Paprasčiausiai pamirkykite papuošalus degtinėje 5 minutėms ir nešvarumai pasišalins taip pat greitai, tarsi būtumėte panaudoję kokakolą.

Trečia, į kepimui ar blynams skirtą tešlą įpylus degtinės gatavi patiekalai taps sodresni ir aromatingesni.Tas pats pasakytina ir apie marinatą mėsai – degtinė padarys kebabus minkštesnius.

Ketvirta, verta į skintų gėlių vandenį įpilti šiek tiek degtinės , kad prailgintumėte jų gyvenimą.Kartu su šaukšteliu cukraus degtinė padės puokštei išsilaikyti daug ilgiau, tačiau vandenį reikėtų keisti kiekvieną dieną.

Penkta, degtinės dėka galima atsikratyti blogo batų kvapo.Pakanka degtinės ir vandens tirpalu apipurkšti vidinę batų pusę, kad būtų sunaikinti kvapą sukeliantys mikrobai.Nors labai apleistais atvejais prireiks rimtesnių priemonių.

Šešta, užšaldytas degtinės ir vandens tirpalas santykiu 1:1 puikiai tinka kaip universalus šaltas kompresas sumušimams ir nudegimams.Tokį kompresą galima naudoti pakartotinai.

Septinta, degtinės ir vandens mišinys labai patogus valyti įvairius paviršius nuo riebalų ruožų ir nešvarumų – tiek baldus, tiek virtuvės prietaisus, tiek metalinius daiktus.

Aštunta, degtinė padeda greitai ir veiksmingai nuvalyti stiklinius ir veidrodinius paviršius , pavyzdžiui, langus, veidrodžius ar akinių lęšius.Užtenka juos nuvalyti degtinės ir vandens tirpalu santykiu 1:3 ir visi dryžiai bei dėmės išnyks.

Kaip matote, kad degtinė yra tikrai universali priemonė, kuri pravers įvairiose situacijose.Galbūt jau išbandėte kai kuriuos iš šių patarimų arba sužinojote apie naujus šio nuostabaus gėrimo vartojimo būdus.Svarbiausia degtinę naudoti protingai ir nepamiršti jos pagrindinės paskirties.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře