HomeInteresantiKaip dar galima panaudoti ryžius namuose ir virtuvėje: 6 naudingos buitinės gudrybės

Kaip dar galima panaudoti ryžius namuose ir virtuvėje: 6 naudingos buitinės gudrybės

Ryžiai – tai ne tik maistingas ir skanus produktas, kuris yra daugelio kulinarinių patiekalų pagrindas, bet ir dievo dovana tiems, kurie siekia taupyti šeimos biudžetą.

Šį nebrangų ingredientą galima naudoti įvairiais tikslais, atveriant daugybę pasakiškų, gyvenimą gelbstinčių ir praktiškų būdų, kaip supaprastinti kasdienes problemas ir įnešti praktiškumo į kasdienį gyvenimą.Nuo prietaisų priežiūros iki grožio procedūrų – ryžiai taps nepakeičiamu pagalbininku įvairiose situacijose.

Pirma , jei norite pagreitinti vaisių ar daržovių nokimo procesą, įdėkite juos į indą, pripildytą žalių ryžių.Grūdai išskiria etileną, kuris padeda vaisiams greičiau sunokti.

Antra , ryžiai gali būti puikus šilumos šaltinis namuose.Pasiūkite nedidelį maišelį arba paimkite paruoštą ir pripildykite jį žalių grūdų.Tada pašildykite jį mikrobangų krosnelėje ir turėsite veiksmingą ir saugų šildymo pagalvėlę raumenų ar sąnarių skausmui malšinti.

Trečia , ryžius galite naudoti vazoms, ąsočiams ir kitiems siauro kaklelio indams, kurių sieneles sunku pasiekti rankomis, valyti.Tiesiog įpilkite į juos indų ploviklio, įdėkite šiek tiek ryžių ir gerai pakratykite – jų grūdeliai pasitarnaus kaip abrazyvas nešvarumams pašalinti.

Ketvirta , ryžiai bus nepakeičiama pagalbinė priemonė malūnėliui išvalyti nuo sumaltų grūdų likučių.Įpilkite į malūnėlį šiek tiek žalių ryžių ir įjunkite jį minutei – grūdai surinks visus trupinius, likusius nuo ankstesnio malimo.

Penkta , jei jūsų išmanusis telefonas ar kitas elektroninis prietaisas netyčia sušlapo, nereikia panikuoti.Įdėkite jį į žalių ryžių indą, ir grūdai sugers drėgmės perteklių, apsaugodami vidinius komponentus nuo pažeidimų.Šis metodas taip pat padės atgaivinti drėgną druską, tereikia į druskinę įberti šiek tiek ryžių.

Šešta , neskubėkite išpilti ryžių sultinio po to, kai išvirsite ryžius (išskyrus tuos atvejus, kai jie sūdomi).Atvėsinkite jį ir naudokite kaip natūralų toniką veidui prausti – ryžiai turi valomųjų ir tonizuojamųjų savybių.Tai reiškia, kad rudieji ryžiai yra ypač naudingi.

Atminkite, kad ryžiai yra universalus produktas, kuris ne tik džiugina mus savo skoniu, bet ir gali būti naudojamas įvairioms buitinėms reikmėms.Dėl savo nuostabių savybių jis tampa nepakeičiamu pagalbininku sprendžiant įvairias problemas – nuo įrangos apsaugos nuo drėgmės iki kosmetologinių procedūrų.Nebijokite eksperimentuoti ir naudokite ryžius kaip ekonomišką ir ekologišką alternatyvą brangioms priemonėms – jie tikrai jus pradžiugins savo veiksmingumu ir praktiškumu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře