HomeInteresantiKaip bet kokio biudžeto lėšomis susikurti gražią namų biblioteką

Kaip bet kokio biudžeto lėšomis susikurti gražią namų biblioteką

Namų Bibliotekos Kūrimas: Tobulas Jūsų Projektas

Nuolat esame prisijungę prie technologijų darbe, viešajame transporte ir beveik visose gyvenimo srityse, kartais geriausias sprendimas yra skaitmeninis detoksas.

Jei namuose turite daugybę knygų arba ieškote naujo „pasidaryk pats“ projekto, kitas jūsų žingsnis gali būti namų bibliotekos kūrimas.

Kas yra namų biblioteka?

Namų biblioteka yra maža, bet jauki skaitymo erdvė, skirta jūsų knygų saugojimui, tačiau tai daug daugiau nei tik lentynos ir knygos. Gerai suprojektuota vieta gali būti intelektualus prieglobstis ir pabėgimas nuo kasdienės rutinos.

Kaip sukurti namų biblioteką

Namų bibliotekos kūrimas nevyksta per naktį. Tai taip pat nereiškia, kad turėtumėte skubėti pirkti krūvą knygų, kurių niekada neskaitysite, tik tam, kad užpildytumėte lentynas. Galite pradėti užpildydami knygų lentyną tomis knygomis, kurias jau turite.

Taip pat galite apsvarstyti literatūros žanrus ir temas, kurios jus domina, kad jūsų biblioteka atspindėtų tikrąjį save ir jūsų pomėgius. Tačiau knygos gali būti brangus hobis, todėl nebijokite apsilankyti turgavietėse, naudotų prekių parduotuvėse, internetinėse svetainėse ir kitose vietose ieškodami paslėptų lobių.

Teisingos vietos pasirinkimas

Vieta, kurioje įrengsite namų biblioteką, gali priklausyti nuo laisvos erdvės jūsų namuose ir nuo to, kokią atmosferą norite sukurti.

Idealiame pasaulyje turėtumėte visą kambarį, kurį galėtumėte skirti šiam projektui. Jei neturite pakankamai vietos, tai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti asmeninės bibliotekos.

Jūsų biblioteka gali būti naudojama kaip namų biuras, svetainė, žaidimų kambarys ar net valgomasis. Be to, jūsų knygų kolekcija neturi dominuoti visoje erdvėje. Vietoj to, kad įrengtumėte lentynas nuo grindų iki lubų, galite rinktis sienines arba stalo lentynas.

Estetikos pasirinkimas

Nesvarbu, ar turite visą kambarį, hibridinę erdvę ar kampą, kuriant namų biblioteką naudinga nuspręsti dėl estetikos. Ar jūsų naujoje skaitymo salėje bus itin modernios baltos lentynos ir dekoras? Ar galbūt linkstate į tamsios akademijos atmosferą su raudonmedžio lentynomis ir antikvariniu dekoru?

Nepriklausomai nuo to, kokią estetiką pasirinksite, namų biblioteka yra puiki proga parodyti savo asmeninį skonį ir stilių.

Lentynų pasirinkimas

Kaip ir erdvės pasirinkimas, lentynų pasirinkimas priklauso nuo erdvės, biudžeto ir estetikos.

Tradicinės lentynos yra ir elegantiškos, ir praktiškos, o kabantys lentynos atrodo moderniai ir stilingai bei taupo vietą.

Jei jūsų biudžetas leidžia, galite net rinktis įmontuotas lentynas, kurios puikiai atitinka jūsų erdvės matmenis.

Sėdimos vietos ir apšvietimas

Dabar, kai paskyrėte erdvę namų bibliotekai ir pridėjote lentynas, laikas pagalvoti apie sėdimas vietas ir apšvietimą. Ar jūsų namų biblioteka bus užpildyta natūralia šviesa iš lango? Ar labiau dėmesį skirsite aplinkos ir taškinio apšvietimo? Tai visiškai priklauso nuo to, kaip nuspręsite sutvarkyti savo erdvę.

Kitas svarbus pasirinkimas yra sėdimos vietos.

Svarbu rasti patogią kėdę, kurioje galėsite susirangyti su knyga. Galite naudoti esamus baldus arba pasinaudoti proga rasti naują, pagal užsakymą pagamintą kūrinį.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře