HomeInteresantiKaip auginti imbierą bute: išbandykite šį 4 paprastų žingsnių metodą

Kaip auginti imbierą bute: išbandykite šį 4 paprastų žingsnių metodą

Imbieras, ši kvapni ir sveika šaknis, nuo seno yra neatsiejama mūsų virtuvės dalis.Jo pikantišką skonį ir gydomąsias savybes labai vertina sveiko maisto mėgėjai ir virėjai visame pasaulyje.

Tačiau daugelis žmonių klausia, ar įmanoma imbierą auginti namuose.Laimei, atsakymas teigiamas, ir jei laikomasi tam tikrų taisyklių, kiekvienas gali mėgautis savo rankomis užaugintu šviežiu ir kvapniu imbieru.Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius šio unikalaus augalo auginimo namuose aspektus.

Pirma , svarbu pasirinkti tinkamas sodinti šaknis.Pirmenybę reikėtų teikti tvirtoms, lygioms šaknims, kurių paviršiuje matomi ‘akių vokai’, rodantys, kad jos yra gyvybingos.

Antra, būtina pasirinkti tinkamą talpyklą.Optimaliausias pasirinkimas – paprastas gėlių vazonas, ne per didelis, bet pakankamai platus, kad jame tilptų augalo šaknų sistema.

Trečia , ypatingą dėmesį reikėtų skirti dirvožemio pasirinkimui.Imbierams auginti geriausiai tinka smėlio, durpių ir humuso mišinys.Alternatyva gali būti durpių substratas arba sodo žemės, durpių ir smėlio mišinys.

Ketvirta , prieš sodinimą šaknys turėtų būti iš anksto apdorotos.Šiuo tikslu jas reikia pamirkyti švariame vandenyje ir tada apdoroti kalio permanganato tirpalu, kad būtų pašalinti parduotuvėje naudotų preparatų likučiai.Po apdorojimo šaknys turėtų būti sodinamos į paruoštą vazoną su dirvožemiu maždaug 5 cm gylyje.Nepamirškite reguliariai laistyti augalo ir kas dvi savaites tręšti organinėmis ir mineralinėmis trąšomis.

Imbierų auginimas namuose – yra įdomus procesas, kuris leis mėgautis šviežia, kvapnia ir naudinga savo rankomis užauginta šaknimi.Laikydamiesi paprastų sodinamosios medžiagos pasirinkimo, tinkamo indo, dirvožemio ir tinkamos priežiūros taisyklių, galite garantuoti puikų derlių.Tegul skanus ir kvapnus imbieras tampa jūsų virtuvės puošmena ir sveikatos šaltiniu jums ir jūsų artimiesiems.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře