HomeInteresantiKaip atsikratyti senų kvapų spintoje: patyrusių šeimininkių kreidos triukas

Kaip atsikratyti senų kvapų spintoje: patyrusių šeimininkių kreidos triukas

Klastinga drėgmė, slypinti mūsų spintų gelmėse, dažnai sugadina gyvenimą, mėgstamus drabužius paversdama smirdančiais skudurais.Tačiau su šia rykšte kovoti lengva! Reikia tik vienos prieinamos priemonės, kurią randa beveik kiekviena namų šeimininkė.

Pasirodo, jei į spintas ir skrynias įdėsite paprastos kreidos , kvapai tarsi stebuklingai nustos sklisti.Laikui bėgant žmonės išsprendė šią paslaptį ir suprato, iš kur atsiranda šis poveikis.

Nemalonaus kvapo priežastis – susikaupusi drėgmė, kuri sukuria palankią terpę bakterijoms daugintis.Kreida turi stebuklingą savybę sugerti drėgmės perteklių, nesuteikdama galimybės bakterijoms.

Norėdami atsikratyti kvapų savo spintoje, paprasčiausiai padėkite kreidos gabalėlių į kampus.Arba galite padėti kreidos į maišelius ant pakabų šalia drabužių.Svarbiausia šią stebuklingą priemonę keisti kas šešis mėnesius.O tada pamirškite kvapų problemą kartą ir visiems laikams!

Dar du paprasti būdai, kaip atgaivinti drabužius :

 

  • Palikite daiktus per naktį lauke gryname ore.Nakties vėsa ir švarus oras iki ryto stebuklingai pašalins bet kokius pašalinius kvapus.Svarbiausia įsitikinti, kad naktį nelijo.
  • Pusvalandį pamirkykite daiktus dubenyje su vandeniu, į kurį įpilta valgomojo acto.Actas pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis ir naikina visas kvapus sukeliančias bakterijas.Po mirkymo daiktus reikia gerai nuplauti ir išdžiovinti.

 

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře