HomeInteresantiKaip atsikratyti rankšluosčių pelėsių kvapo: du patyrusių šeimininkių patarimai

Kaip atsikratyti rankšluosčių pelėsių kvapo: du patyrusių šeimininkių patarimai

Žiema pagrįstai laikoma sunkiausiu metų laiku skalbti skalbinius.Juk esant šaltam klimatui ir dažnam lietui ar sniegui, drėgni skalbiniai tiesiog nespėja natūraliai išdžiūti.O jei drabužiai ar rankšluosčiai ilgai lieka šlapi, jų pluoštai ima skleisti nemalonų kvapą.Kaip to išvengti? Yra keletas veiksmingų gudrybių.

Dėl šaltų žiemos orų skalbiniai, ypač stori medvilniniai rankšluosčiai, po skalbimo džiūsta labai ilgai.O ilgai būnant šlapiam, audinio pluošte atsiranda nemalonių kvapų.

Kad to išvengtumėte, turėtumėte skirti ypatingą dėmesį rankšluosčių džiovinimui po naudojimo, nepalikdami jų drėgnų.Reguliarus džiovinimas lauke padės išvengti stipresnio kvapo.

Pirma, skalbimo metu į skalbimo mašiną galite įpilti sodos bikarbonato ir baltojo acto , kurie dezinfekuoja skalbinius ir pačius prietaisus, neleisdami atsirasti nemaloniems kvapams.Deja, sodos negalima naudoti visose skalbimo mašinose, todėl tinka tik actas.

Antra, padės rankšluosčius 48 valandas pamirkyti vandens ir acto mišinyje prieš pakabinant džiovinti lauke.Tai padės atsikratyti nemalonių kvapų.Vietoj acto čia taip pat galima naudoti valgomąją sodą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře