HomeInteresantiKaip atsikratyti dėvėtų drabužių kvapo: 3 išbandyti būdai

Kaip atsikratyti dėvėtų drabužių kvapo: 3 išbandyti būdai

Pirkdami drabužius iš dėvėtų drabužių ar taupyklės dažnai susiduriame su nemaloniu formaldehido kvapu.Laimei, yra paprastų būdų jo atsikratyti, naudojant patogias priemones, kurių yra kiekvienoje virtuvėje.

Šiame straipsnyje apžvelgsime 3 veiksmingus ‘pasidaryk pats’ būdus, kaip pašalinti kvapus iš drabužių naudojant actą, amoniaką ir jūros druską.Šie saugūs ir nebrangūs metodai padės sugrąžinti naujiems drabužiams gaivumą ir malonų aromatą.

Jūros druska ir aromatinis aliejus.Paimkite 2 valgomuosius šaukštus jūros druskos, geriausia stambiai maltos.Įlašinkite į ją kelis lašus bet kokio malonaus aromato eterinio aliejaus – levandų, apelsinų, pipirmėčių ir kt.Druską kartu su daiktais sudėkite į dubenį arba vonią.Užpilkite viską karštu vandeniu taip, kad jis visiškai apsemtų drabužius.Palikite 2-3 valandoms.Per tą laiką druska sugers perteklinius kvapus, o aromatinis aliejus suteiks drabužiams malonų kvapą.Po mirkymo išskalaukite drabužius švariame vandenyje ir pakabinkite juos išdžiūti ore.

Actas ir valgomoji soda.Šiam metodui reikės 100 ml acto, 50 g valgomosios sodos ir 10 litrų karšto vandens.Pirmiausia ištirpinkite sodą ir actą karštame vandenyje.Gausite šiek tiek putojantį ir bekvapį tirpalą.Panardinkite į jį drabužius 8 valandoms arba per naktį.Tirpalą su drabužiais palikite kambario temperatūroje.Kuo ilgiau daiktai bus tirpale, tuo geriau jis įsigers į audinį ir neutralizuos nemalonius kvapus.Pasibaigus mirkymo laikui, ištraukite drabužius ir kruopščiai išskalbkite juos po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte sodos ir acto likučius.Po to skalbkite drabužius kaip įprastai, naudodami miltelius, ir pakabinkite juos išdžiūti.

Amoniakas.Paimkite 5 % amoniako tirpalo, apie 10 ml.Praskieskite jį 5 litrais karšto vandens.Į tirpalą 1 valandai panardinkite natūralius audinius (medvilnę, liną, vilną).Sintetinių ir mišrių audinių mirkymo laiką pailginkite iki 6 valandų.Praėjus reikiamam laikui, ištraukite drabužius, gerai išskalaukite po tekančiu vandeniu ir skalbkite kaip įprasta, naudodami miltelius.Dėl sudėtyje esančio amoniako smilkalai veiksmingai šalina nemalonius kvapus.

Taigi dabar turite 3 paprastus ir saugius būdus, kaip atsikratyti naudotų daiktų kvapo.Nebrangūs naminiai ingredientai kartu su vandeniu atliks darbą efektyviai.Pasinaudokite mūsų patogiomis gudrybėmis ir jūsų dėvėti drabužiai nušvis naujomis spalvomis!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře