HomeInteresantiKaip apsaugoti lysves nuo pelių ir žiurkių: ką patyrę sodininkai daro, kad...

Kaip apsaugoti lysves nuo pelių ir žiurkių: ką patyrę sodininkai daro, kad atbaidytų graužikus

Graužikai sode – tikra nelaimė kiekvienam sodininkui.Pelės, žiurkės ir kiti kenkėjai gadina sklypo išvaizdą, graužia augalų ir gėlių šaknis, naikina pasėlius ir net užteršia dirvožemį.Kaip jų atsikratyti nepakenkiant aplinkai ir gyvūnams?

Specialistai rekomenduoja naudoti natūralų metodą – sode sodinti augalus, kurie savo kvapu ar skoniu atbaido graužikus.Prie tokių priskiriami, pavyzdžiui, narcizai.

Mėtos ypač veiksmingos, kai sodinamos aplink sklypo perimetrą arba šalia daržovių ir gėlių.Stiprus aromatas maskuoja kitų augalų kvapą, todėl jie tampa mažiau patrauklūs kenkėjams.

Taip pat aksominiai augalai išskiria graužikams neskanias medžiagas.Jos gali būti naudojamos kaip papildoma daržovių daržo apsauga.

Šis natūralus būdas atsikratyti nepageidaujamų kenkėjų jiems nepakenkiant! Jūsų sodas bus apsaugotas, o aplinka nenukentės.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře