HomeInteresantiKai dar gudrios šeimininkės naudoja druską namuose ir virtuvėje: prisiminkite 6 klastingus...

Kai dar gudrios šeimininkės naudoja druską namuose ir virtuvėje: prisiminkite 6 klastingus būdus

Druska neabejotinai yra vienas universaliausių ir naudingiausių produktų, kurių visada galite rasti savo namuose.Nuostabiosios jos savybės toli gražu neapsiriboja vien kulinarija, atverdamos daugybę buitinio pritaikymo galimybių.

Pirma , druska ne tik suteikia maistui apetitą žadinantį skonį, bet ir gali veikti kaip natūrali kambario kvapioji medžiaga.Sumaišykite druską su apelsinų žievelėmis arba levandomis, sudėkite mišinį į gražų indą ir pastatykite jį kambaryje – iš karto pajusite malonų gaivų aromatą.

Antra , be kulinarinio naudojimo, druska gali būti puiki kosmetikos priemonė namų priežiūrai.Druskos vonelės rankoms ir pėdoms veiksmingai minkština šiurkščią odą, o druskos šveitiklis švelniai nušveičia keratinines daleles, todėl oda tampa lygi ir švelni.

Trečia , verdant kiaušinius nebereikia baimintis, kad jų lukštai sutrūkinės.Į verdantį vandenį įberkite žiupsnelį druskos – dėl jos savybių lukštai bus elastingesni ir verdant nesutrūkinės.

Ketvirta , druskos ir vandens mišinys taps puikia indų ir stalo įrankių valymo priemone.Prieš plaudami nešvarų puodą ar keptuvę pamerkite į pasūdytą vandenį – prilipę likučiai lengvai susigers.Druska taip pat padės išvalyti įsisenėjusias arbatos ir kavos dėmes nuo puodelių.

Penkta , kad vonios kambario stiklas neužsidegtų, kai prausiatės duše, patrinkite stiklą drėgna druska.Ši druskos plėvelė neleis susidaryti kondensatui ir nereikės nuolat valyti veidrodžio.

Šešta , druska gali būti universalus pagalbininkas atliekant smulkius remonto darbus.Iš druskos, vandens ir miltų arba PVA klijų paruoškite tirštą druskos glaistą.Jis padės užsandarinti plyšius ir duobes sienose, taip pat atkurti nukritusį tinką.

Pasinaudokite pirmiau minėtais flomasteriais ir druska taps ištikima jūsų pagalbininke, kad namuose būtų jauku, švaru ir patogu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře