HomeInteresantiKą taupios namų šeimininkės deda į skalbimo miltelius: kaip sumažinti atliekų kiekį

Ką taupios namų šeimininkės deda į skalbimo miltelius: kaip sumažinti atliekų kiekį

Švarių ir gaivių drabužių palaikymas – svarbi kiekvienos namų šeimininkės užduotis.Kartais, net ir naudojant aukštos kokybės skalbimo priemones, rezultatas po skalbimo gali būti nepatenkinamas – daiktai atrodo neryškūs, o dėmės nėra visiškai išplautos.

Tokiais atvejais yra paprastų ir veiksmingų priedų, kurie sustiprins skalbiklio veikimą ir padės išsaugoti spalvų ryškumą ir audinių baltumą.Pateikiame 3 patikrintus būdus, kaip pagerinti skalbinių kokybę.

Pirma, paprasta valgomoji druska taip pat gali daryti stebuklus.Vieno valgomojo šaukšto vienam plovimui visiškai pakaks.Miltelius sumaišius su druska, pastebėsite, kad jie daug aktyviau išsiplauna iš audinio pluošto, todėl skalbiniai geriau ir greičiau išskalbiami, o drabužių spalva nesugadinama.

Antra, puikus skalbimo priemonės stiprintojas bus paprastas cukrus.Užteks vos vieno valgomojo šaukšto, kad išsaugotumėte sniego baltumo audinių spalvą ir apsaugotumėte vilnonius ir šilkinius gaminius nuo išlinkimo ir ištempimo.Cukrus taip pat padės apsaugoti spalvotus daiktus nuo ryškumo praradimo ir išblukimo.Įpilkite jo į kondicionieriaus skyrių, nepamiršdami įpilti ir skalbiklio.

Trečia, veiksmingas stiprintojas bus amoniako spiritas , kuris padės išsaugoti spalvotų daiktų ryškumą.Šiam tikslui paruoškite tirpalą, į penkis litrus vandens įpildami ne daugiau kaip valgomąjį šaukštą amoniako.Skalbdami į skalbyklės būgną kartu su skalbimo priemone įpilkite apie keturis valgomuosius šaukštus šio tirpalo.

Šie priedai padės sustiprinti skalbiklio veikimą, todėl dėmės ir nešvarumai bus pašalinti veiksmingiau.Išbandykite šiuos nebrangius ir ekonomiškus būdus, kad jūsų drabužiai atrodytų nepriekaištingai švarūs ir gaivūs.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře