HomeInteresantiKą patyrusios šeimininkės deda į kopūstų troškinį: du naminiai ingredientai

Ką patyrusios šeimininkės deda į kopūstų troškinį: du naminiai ingredientai

Troškinti kopūstai – yra patiekalas, kurį daugelis šeimininkių bijo gaminti dėl galimų gaminimo proceso klaidų.Atrodytų, kad receptas gana paprastas, tačiau netinkamas požiūris gali sugadinti visą šio garnyro skonį ir aromatą.Be to, troškinant kopūstus bute plinta kvapas, kuris ne visiems patinka.

Tačiau yra viena paslaptis, dėl kurios troškintų kopūstų skonis ir aromatas pasikeis nepaprastai rafinuotai.Dėl šio paruošimo būdo jūsų virtuvė prisipildys apetitą žadinančio aromato, o patiekalas įgaus nuostabų skonį.

Gaminimo instrukcijos:.

 

  • 1 ŽINGSNIS : paruoškite reikiamus ingredientus: medus ir garstyčios.Šie du ingredientai sukuria puikų derinį su kopūstais.
  • 2 ŽINGSNIS : sumaišykite medų ir garstyčias iki vientisos masės.
  • 3 ŽINGSNIS : paruoštą mišinį supilkite į kopūstus ir gerai išmaišykite.
  • 4 ŽINGSNIS : troškinkite kopūstus su medumi ir garstyčiomis po uždaru dangčiu 30 minučių.

 

Per šį laiką virtuvė prisipildys nuostabaus medaus ir aštraus aromato, kuris sužadins jūsų apetitą.

Atlikę šiuos veiksmus, galėsite paruošti gardžius troškintus kopūstus, pasižyminčius burnoje tirpstančiu aromatu ir išskirtiniu skoniu.Slaptas ingredientas – medus ir garstyčios – taps jūsų pagalbininku kovoje su nemaloniais kvapais ir įprastą patiekalą pavers tikru kulinariniu šedevru.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře