HomeInteresantiKą patyrę daržininkai skuba sodinti prieš Velykas: prisiminkite šių daržovių ir gėlių...

Ką patyrę daržininkai skuba sodinti prieš Velykas: prisiminkite šių daržovių ir gėlių sąrašą

2024 m. stačiatikiai krikščionys gegužės 5 d. švęs šviesią Velykų šventę.Tai reiškia, kad daržininkai turi beveik mėnesį laiko atlikti būtinus sodinimo darbus savo sklypuose.

Balandis laikomas vienu produktyviausių mėnesių sodininkams, nes tuo metu daug sodinama ir sėjama.Be to, tai idealus laikotarpis visiems augalams pasėti prieš Velykas.Šiame straipsnyje pateiksime išsamų daržovių ir gėlių, kurias rekomenduojama sodinti darže balandžio mėnesį, sąrašą.Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

Pirma , prieš sodinimą reikia paruošti lysves.Pašalinkite iš sklypo šiukšles, perkaskite viršutinį dirvožemio sluoksnį ir patręškite trąšomis.

Antra , balandis – geriausias laikas persodinti arba sėti kopūstus, agurkus, pomidorus, saldžiąsias paprikas šiltnamyje.Šiltnamyje taip pat galite auginti gėlių, pavyzdžiui, aksombarzdžių, jurginų ar astrų, daigus.

Trečia , yra daržovių, kurios nebijo vėsaus oro ir gali būti sodinamos tiesiai į atvirą gruntą jau balandžio mėnesį:

 

  • Žirnius, ridikėlius ir ridikėlius galima sėti mėnesio pradžioje.
  • Balandžio pirmoje pusėje – salierai, krapai, petražolės ir salotos.
  • Antroje mėnesio pusėje rekomenduojama sodinti ankstyvuosius kopūstus ir pomidorus.
  • Balandžio pabaigoje galima pradėti sėti morkas, svogūnus, moliūgus ir cukinijas.

 

Ketvirta , kai kurias daržoves, pavyzdžiui, pomidorus, kopūstus, cukinijas, agurkus ir moliūgus, rekomenduojama sodinti kaip daigus balandžio mėnesį.Šių augalų daigus į atvirą dirvą reikėtų persodinti gegužės mėnesį, kai pasirodo keli lapeliai.

Vadovaudamiesi šiuo išsamiu sąrašu ir atsižvelgdami į įvairių daržovių pasėlių sodinimo datas, balandžio mėnesį galėsite kuo geriau pasiruošti naujam vasaros sezonui.Nepraleiskite progos iki Velykų atlikti visus būtinus sodinimo darbus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře