HomeInteresantiKą ir kaip sodinti kovo mėnesį: daržovių, gėlių ir kambarinių augalų sąrašas

Ką ir kaip sodinti kovo mėnesį: daržovių, gėlių ir kambarinių augalų sąrašas

Pavasario pradžia – ilgai lauktas sodininkų ir daržininkų metas.Pirmąjį šio gražaus sezono mėnesį jau galima pradėti sėti daržoves ir gėles.

Tai galima daryti ir namuose, ir šiltnamyje.Norint sėkmingai įgyvendinti šį nelengvą sumanymą, reikėtų laikytis tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų.

Pirma, būtina paruošti sodinukams tinkamus konteinerius.Puikiai tinka keraminės, plastikinės ar medinės dėžės.Jei jos buvo naudotos praėjusiais metais, jas reikia kruopščiai dezinfekuoti muiluotame vandenyje ir verdančiame vandenyje.

Antra, reikėtų pasirūpinti daigų dirvožemiu.Galite nusipirkti jau paruoštą dirvožemį arba pasiruošti jį patys, sumaišydami durpes, upės smėlį, agroperlitą arba vermikulitą, humusą, kompostą, medžio pelenus, velėną, daržovių ir lapų žemę.Svarbu, kad dirvožemis būtų pakankamai purus, kad į jį galėtų laisvai patekti oras ir vanduo.

Trečia, prieš sėją būtina pasirinkti geros kokybės sėklas.Tuo tikslu jas reikia penkias minutes pamirkyti paprastame vandenyje ir sėjai palikti tik tas, kurios nugrimzdo į dugną.

Ketvirta, nuspręskite, ką tiksliai sėsite kovo mėnesį.Ant palangės galite auginti daržovių , pavyzdžiui, agurkų, pomidorų, paprikų, svogūnų ir kopūstų daigus.Kalbant apie gėles , kovas yra tinkamas metas sėti astras, petunijas, vienmečius jurginus, liūtų žalumą, verbenas, zinijas, saldųjį tabaką, godetijas, leukojus, gvazdikus ir varpas.Kovo mėnesį taip pat įprasta sėti kambarinių augalų sėklas: hippeastrumų, nykštukinių granatmedžių, gloksinijų, kavos, laurų, citrusinių ir citrininių eukaliptų.

Po sėjos svarbiausia – tinkamai prižiūrėti daigus.Stebėkite temperatūros režimą, apšvietimą ir laiku laistykite.Nepamirškite vėdinti patalpos ir retkarčiais augalus patręšti specialiomis trąšomis.Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galėsite užauginti stiprius ir sveikus daigus, kurie artimiausiais mėnesiais džiugins gausiu derliumi ir žydėjimu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře