HomeInteresantiKą galite pasigaminti iš senų diržų: prisiminkite šias 8 veiksmingas buitines gudrybes

Ką galite pasigaminti iš senų diržų: prisiminkite šias 8 veiksmingas buitines gudrybes

Seni kelnių diržai dažnai lieka nenaudojami ir kaupia dulkes spintose arba išmetami į šiukšlių dėžę.Tačiau neskubėkite jų atsikratyti – šie, atrodytų, nereikalingi daiktai gali atrasti naują gyvenimą kaip stilingi ir funkcionalūs dekoratyviniai daiktai ar aksesuarai.

Diržai gaminami iš patvarių medžiagų, pavyzdžiui, odos arba tankios tekstilės, todėl idealiai tinka ilgalaikiams diržams kurti.Šiek tiek kūrybiškumo ir paprasti įrankiai – tai viskas, ko reikia, kad senas diržas taptų kažkuo nauju ir naudingu.

8 veiksmingos gyvenimo gudrybės, kaip panaudoti senus kelnių diržus:

Pirma , iš kelių senų diržų galima išausti originalų kilimėlį arba karštasuolių stovą.Tokie gaminiai bus ne tik gražūs, bet ir atsparūs dėvėjimuisi.

Antra , plonos juostelės puikiai tinka pinti krepšelius, padėklus ar kitas talpyklas smulkiems daiktams laikyti.Tokie gaminiai ne tik praktiški, bet ir suteiks interjerui etninio prieskonio.

Trečia , diržą su ryškia sagtimi ar įdomiu raštu galima paversti stilingu užuolaidų ar draperijų gobtuvu.Tai suteiks interjerui šarmo ir leis įgyvendinti drąsiausias dizaino idėjas.

Ketvirta , seni diržai – ideali medžiaga rankinių, krepšių ar kitų tekstilės ar odos gaminių rankenoms kurti.Jie yra tvirti ir patvarūs, o dirbiniui suteiks unikalaus vintažinio žavesio.

Penkta , neišmeskite sagčių! Iš jų galite pasigaminti originalių pakabukų, raktų pakabukų ar net elementų boho ar etno stiliaus bižuterijai kurti.

Šešta , diržus su įdomiais raštais ar įspaudais galima naudoti kaip neįprastus paveikslų rėmus ar veidrodžius.Tiesiog iškirpkite juos pagal dydį ir pritvirtinkite prie sienos ar horizontalaus paviršiaus.

Septinta , senas ilgas diržas gali būti puikus diržas chalatui, suknelei ar laisvalaikio sijonui.Paprastas, bet veiksmingas aksesuaras, kuris jūsų įvaizdžiui suteiks šarmo.

Aštunta , nepamirškite klasikinio naudojimo – senus diržus galite naudoti kaip laikiną suplyšusių rankinių, lagaminų ar kitų gaminių dirželių pakaitalą, kol įsigysite naujų.

Kaip matote, seniems kelnių diržams galima suteikti naują gyvenimą pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo.Neskubėkite jų išmesti – jie gali tapti pagrindu madingiems ir funkcionaliems aksesuarams ar dekoratyviniams daiktams sukurti.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře