HomeInteresantiKą galite pasigaminti iš senų banko kortelių: prisiminkite šiuos 10 gyvenimo gudrybių...

Ką galite pasigaminti iš senų banko kortelių: prisiminkite šiuos 10 gyvenimo gudrybių namams ir buičiai

Į senas banko korteles dažnai žiūrima kaip į nereikalingas atliekas, kurių reikėtų nedelsiant atsikratyti.Tačiau šie nedideli plastikiniai stačiakampiai turi didžiulį kūrybinį potencialą ir gali rasti daug įdomių panaudojimo būdų.

Iš mūsų medžiagos sužinosite, kad iš senų banko kortelių galima sukurti naudingų ir dekoratyvinių daiktų namams, sodui ar rankdarbiams.Neskubėkite atsikratyti plastikinių kortelių – pasidomėkite šiais patarimais ir gudrybėmis.

10 naudingų būdų, kaip panaudoti senas banko korteles namuose ir buityje:

Pirma , kortelę galima paversti originalia knygų skirtuku, išpjovus viduryje varnelę arba tiesiog įterpus ją visą tarp puslapių.

Antra , iškirpkite vardą iš kortelės ir pakabinkite jį ant grandinėlės, taip sukurdami unikalų pakabuką.

Trečia , nuspalvindami korteles ir prie jų priklijuodami medines lazdeles, sukurkite spalvingus pakabučius augalams sode ar ant palangės.

Ketvirta , žiemą sena plastikinė kortelė taps puikiu gremžtuku ledui nuo paviršių nuvalyti jų nepažeidžiant.

Penkta , kortelėje padarę V formos išpjovą, turėsite patogų įrankį replėms atsukti.

Šešta , iš vienos kortelės pagaminsite bent du gitaros kirtiklius.

Septintas , iškirpkite paveikslėlį iš seno žurnalo ir priklijuokite jo gabalėlį ant kortelės, kad pagamintumėte originalią vaikišką dėlionę.

Aštunta , iš įvairiaspalvių kortelių galite sukurti gražų foną po stiklu ant stalų arba pakabinti jas rėmeliuose ant sienos.

Devinta , pasitelkę šiek tiek vaizduotės ir žirkles, senus žemėlapius paversite patogiais planšetinių kompiuterių ar telefonų stoveliais.

B-dešimta , naudokite senus žemėlapius kūrybiškiems rankdarbiams ir papuošalams, pavyzdžiui, raktų pakabukams, pakabučiams ar interjero dekoracijoms gaminti.

Atsižvelgdami į minėtus patogius gudrybes, neskubėkite išmesti senų banko kortelių – jos gali tapti įkvėpimo šaltiniu ir medžiaga daugybei naudingų ir dekoratyvinių daiktų sukurti.Vadovaudamiesi šiomis idėjomis ne tik parodysite savo kūrybiškumą, bet ir prisidėsite prie aplinkos apsaugos, suteikdami šiai medžiagai antrą gyvenimą.Sėkmės jums kūrybiškumo!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře