HomeInteresantiJūsų vonia vėl bus kaip nauja: išbandykite šiuos 3 paprastus apnašų valymo...

Jūsų vonia vėl bus kaip nauja: išbandykite šiuos 3 paprastus apnašų valymo būdus

Švaros ir blizgesio palaikymas vonios kambaryje yra viena svarbiausių kiekvienos šeimininkės užduočių.Laikui bėgant ant vonios paviršiaus gali atsirasti nešvarumų, apnašų ir pageltonuoti, sugadindami jos pirminę išvaizdą.Tačiau norint išspręsti šią problemą ne visada būtina griebtis brangių cheminių priemonių.

Yra veiksmingų ir nebrangių naminių priemonių, galinčių grąžinti voniai nepriekaištingą baltumą ir blizgesį.Šioje medžiagoje apsvarstysime keletą patikrintų receptų, kaip išvalyti vonią nuo įvairių nešvarumų.

Pirma , norėdami pašalinti nedidelius nešvarumus, galite naudoti paprastą valgomosios sodos ir vandens tirpalą.Jam paruošti reikia sumaišyti 3 valgomuosius šaukštus valgomosios sodos su 2 valgomaisiais šaukštais vandens.Gautą mišinį reikia užtepti ant vonios paviršiaus ir palikti 30 minučių, po to nuplauti šiltu vandeniu.Jei ant vonios yra rūdžių pėdsakų, veiksmingas sprendimas bus geriamosios sodos, vandens ir acto tirpalo naudojimas.Norint jį paruošti, reikia sumaišyti 100 g valgomosios sodos su 50 ml vandens, gautu mišiniu patepti vonią, o po 15 minučių apdoroti actu.Pasibaigus reakcijai, belieka tik nuplauti priemonę.

Antra , vonios baltumui atkurti galima naudoti baliklį.Jį reikia užtepti ant vonios paviršiaus ir palikti kelioms minutėms, po to nuplauti šiltu vandeniu.Tačiau reikėtų nepamiršti, kad baliklis gali neigiamai paveikti emalį, todėl rekomenduojama prieš tai išbandyti jo poveikį ant nedidelio paviršiaus ploto.

Trečia, dar viena veiksminga vonios valymo priemonė yra vandenilio peroksido ir amoniako tirpalas santykiu 1:3.Prieš naudojant mišinį būtina kruopščiai nuvalyti vonios paviršių, tada užtepti tirpalo ir palikti 20 minučių.Praėjus šiam laikui, priemonę reikia nuplauti vandeniu.Reikėtų atsižvelgti į tai, kad šio tirpalo sudedamosios dalys yra agresyvios, todėl būtina įsitikinti, kad jos yra suderinamos su vonios medžiaga.

Kad vonia būtų švari ir blizganti, nereikia pirkti brangių cheminių priemonių.Yra daug nebrangių ir veiksmingų naminių receptų, kaip susidoroti su įvairiais nešvarumais.Tačiau svarbu atminti, kad kai kurie ingredientai gali turėti neigiamą poveikį vonios paviršiui, todėl prieš naudojant rekomenduojama juos išbandyti nedideliame plote.Reguliariai valant vonią tinkamomis priemonėmis, ji ilgai atrodys gerai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře