HomeInteresantiJūsų virtuvės prijuostė atrodys tobulai: nepamirškite šių 3 valymo sprendimų

Jūsų virtuvės prijuostė atrodys tobulai: nepamirškite šių 3 valymo sprendimų

Virtuvės prijuostė dažnai tampa vieta, kurioje kaupiasi riebalai ir įvairios dėmės.Tai neišvengiama gaminant maistą.Tačiau, kad efektyviai išvalytumėte prijuostę, nebūtina naudoti brangių specializuotų priemonių.

Yra paprastų naminių priemonių, kurios puikiai atliks šį darbą ir padės grąžinti prijuostei nepriekaištingą blizgesį.Apžvelkime tris tokius sprendimus.

Pirma, nešvarumams nuo plytelėmis išklotos prijuostės pašalinti galite naudoti acto tirpalą.Sumaišykite 200 ml acto ir 100 ml vandens.Gautą mišinį užtepkite ant paviršiaus ir palikite kelioms minutėms.Tada nuvalykite švaria kempine ir nuplaukite vandeniu.Būkite atsargūs su siūlėmis tarp plytelių, kad jų nepažeistumėte.

Antra, norint išvalyti dėmėtą ar plastikinę prijuostę, skysto muilo, indų ploviklio ir šilto vandens mišinys yra veiksminga priemonė.Suplakite juos į putas ir užtepkite ant suteptų vietų.Kruopščiai nušluostykite labiausiai užterštas vietas.Palikite priemonę 15 minučių ir nuvalykite kempine.

Trečia, citrinos rūgštis taip pat gali būti jūsų pagalbininkė kovojant su dėmėmis ant prijuostės.Sausam apdorojimui sudrėkinkite nešvarumus vandeniu, užpilkite šiek tiek citrinos rūgšties ant kempinės ir nuvalykite paviršių.Tada nuplaukite vandeniu.Arba galite paruošti citrinos rūgšties ir virinto vandens pastą.Užtepkite ją ant nešvarumų ir nuplaukite švaria kempine.Tačiau nerekomenduojama naudoti citrinos rūgšties ant plastikinių prijuosčių, kad jų nesugadintumėte.

Reguliariai valydami virtuvės prijuostę šiomis paprastomis naminėmis priemonėmis išlaikysite puikią jos būklę.Jūsų prijuostė atrodys kaip nauja, o maisto gaminimas bus dar malonesnis.Nešvaistykite pinigų brangiai buitinei chemijai – naudokite nebrangias ir veiksmingas natūralias priemones!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře