HomeInteresantiJūsų virtuvės įtempiamos lubos vėl spindės: prisiminkite šio paprasto valymo tirpalo sudėtį

Jūsų virtuvės įtempiamos lubos vėl spindės: prisiminkite šio paprasto valymo tirpalo sudėtį

Švaros ir tvarkos palaikymas virtuvėje – užduotis, reikalaujanti ypatingo dėmesio ir pastangų.Vienas sunkiausiai valomų paviršių dažnai būna įtempiamos lubos, ant kurių laikui bėgant susikaupia įsisenėję nešvarumai nuo riebalų, suodžių ir dulkių.

Tačiau nepasiduokite – papasakosime jums apie paprastą ir veiksmingą metodą, kuris be vargo sugrąžins jūsų luboms nepriekaištingą blizgesį.

Pirmiausia paruoškite platų indą ir pripildykite jį vandens , tada padėkite jį ant kaitlentės, kad įkaistų.Tai bus valymo proceso pradžia.

Antra, kai vanduo užvirs, sumažinkite kaitrą ir sukurkite virtuvėje garų aplinką.Todėl išjunkite ištraukiamąjį ventiliatorių ir sandariai uždarykite langus bei duris.Garai suminkštins įsisenėjusius lubų nešvarumus, todėl vėliau juos bus daug lengviau pašalinti.

Trečia, jei turite specialų įtempimo lubų valiklį , naudokite jį pagal instrukcijas.Priešingu atveju paruoškite savo veiksmingą tirpalą, sumaišydami 10 ml amoniako su 1 litru vandens.Šis tirpalas saugiai ir švelniai nuvalys paviršių nuo įsisenėjusių nešvarumų.

Ketvirta, pašalinę nešvarumus, blizgioms luboms veidrodinį blizgesį suteikite šluoste, pamirkyta degtinės ir vandens tirpale (100 ml degtinės ir 400 ml vandens).Kruopščiai nuspaudę šluostę, švelniai ja nuvalykite lubas, reguliariai ją drėkindami ir skalaudami, kad pasiektumėte tobulą apdailą.

Šis metodas ne tik paprastas ir nebrangus, bet ir visiškai saugus sveikatai bei nekenksmingas aplinkai, o tai ypač svarbu valant gyvenamąsias patalpas.Taikydami šias paprastas rekomendacijas, galėsite supaprastinti valymo procesą virtuvėje ir sukurti išties jaukią ir švarią atmosferą savo namuose.

Vadovaudamiesi šiais nurodymais, jūsų įtempiamos lubos visada spindės nepriekaištinga švara, o valymo procesas nebeatrodys toks varginantis.Tegul jūsų namai prisipildo gaivos ir jaukumo!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře