HomeInteresantiJūsų tiulis vėl bus baltas: užrašykite šių 5 veiksmingų skalbimo priemonių sudėtį

Jūsų tiulis vėl bus baltas: užrašykite šių 5 veiksmingų skalbimo priemonių sudėtį

Laikui bėgant net ir tobulai baltas tiulis gali pagelsti ir prarasti gaivią, patrauklią išvaizdą.Tačiau nenusiminkite – yra daug veiksmingų būdų, kaip namuose atkurti jos nepriekaištingą baltumą.

Šiame straipsnyje aptarsime kelis patikrintus tiulio balinimo būdus, naudojant ir buitinę chemiją, ir natūralias liaudiškas priemones.Laikydamiesi paprastų rekomendacijų galite lengvai atnaujinti tiulio užuolaidas ir suteikti joms nepriekaištingą išvaizdą.

Pirma , jei nėra laiko mirkyti, galite naudoti skalbimo mašiną.Supilkite skalbimo priemonę, įberkite sodos (1 valgomasis šaukštas.šaukštą), valgomosios druskos (1 valg.šaukštą, kepimo miltelių, valgomosios sodos (1 valg. š.), valgomosios druskos (1 valg. š.), raugo (1 paketėlis) ir acto (1 valg. š.) į atitinkamus skyrius.šaukštą) į atitinkamus skyrius.Įdėkite tiulį į švelnių audinių maišelį ir pasirinkite skalbimo be sukimosi režimą.

Antra , patyrusios šeimininkės rekomenduoja tiulį balinti natūraliomis priemonėmis, kad nepažeistumėte švelnaus audinio struktūros.Vienas iš tokių būdų yra citrinos rūgšties naudojimas – tiulio audinį tiesiog pamerkite į 2-3 litrų šilto vandens ir 1 paketėlio citrinos rūgšties tirpalą.

Trečia , veiksmingas liaudiškas metodas yra balinimas druska.Pamirkykite tiulį šiltame druskos tirpale (1 valgomasis šaukštas druskos, 1 valgomasis šaukštas druskos, 1 valgomasis šaukštas druskos, 1 valgomasis šaukštas druskos.Šaukštas druskos, 1 valgomasis šaukštas druskos, 1 valgomasis šaukštas.šaukštas skalbimo miltelių, 1 litras šilto vandens) su skalbimo milteliais keletą valandų, tada skalbkite rankomis arba skalbimo mašinoje švelniu režimu.

Balinimui galima naudoti ketvirtą , vandenilio peroksidą ir amoniaką.Pamirkykite tiulį karštame šių medžiagų tirpale (2 valgomieji šaukštai.šaukštų 3 proc. peroksido, 1 valg.šaukštas amoniako, 4 litrai karšto vandens) 30 minučių, tada nuplaukite.

Penkta , jei norite grąžinti tiulio baltumą mangano tarkuotas skalbiamasis muilas, ištirpinkite karštame vandenyje ir įpilkite mangano tirpalo, kol gausite švelniai rausvą atspalvį.Pusvalandį pamirkykite tiulį, tada išskalbkite.

Dėl pirmiau pateiktų rekomendacijų galite lengvai ir efektyviai išbalinti net stipriai pageltusį tiulį nenaudodami aštrių cheminių medžiagų.Tinkamiausią metodą pasirinkite priklausomai nuo užuolaidų medžiagos ir užterštumo laipsnio.Parodę šiek tiek kantrybės ir pastangų, grąžinsite audiniui nepriekaištingą baltumą ir nepriekaištingą išvaizdą, kuri papuoš bet kokį interjerą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře