HomeInteresantiJūsų sofos audinys lengvai išplauna dėmes: prisiminkite šį paprastą druskos ir acto...

Jūsų sofos audinys lengvai išplauna dėmes: prisiminkite šį paprastą druskos ir acto tirpalą

Minkšti baldai, tokie kaip sofos ir foteliai, yra esminė jaukių ir patogių namų dalis.Tačiau laikui bėgant jie neišvengiamai susitepa ir praranda nepriekaištingą išvaizdą.

Daugelis žmonių mano, kad norint atkurti apmušalus reikia eiti į brangias chemines valyklas, tačiau taip nėra.Yra paprastas ir nebrangus būdas išvalyti sofą namuose neišleidžiant daug pinigų.Turėkite omenyje šias žingsnis po žingsnio instrukcijas.

1 ŽINGSNIS : sofą ar krėslą turėtumėte kruopščiai išsiurbti, kad pašalintumėte paviršiaus nešvarumus ir dulkes, taip palengvinsite tolesnį valymą.

2 ŽINGSNIS : slaptas nešvarumų šalinimo ingredientas bus paprasta valgomoji druska.Gausiai pabarstykite juo sofos apmušalus, ypatingą dėmesį skirdami labiausiai užterštoms vietoms.Palikite druską trims valandoms, kad sugertų riebalus ir nešvarumus.

3 ŽINGSNIS : Paruoškite specialų tirpalą, sumaišydami tris litrus šilto vandens ir 200 mililitrų acto.Šis tirpalas ne tik padės pašalinti likusias dėmes, bet ir atgaivins apmušalų spalvą.Pamirkykite švarią šluostę acto tirpale ir švelniai nušluostykite riebaluotas vietas, prieš tai nušveiskite druską.

4 ŽINGSNIS : Praėjus 30 minučių po apdorojimo actu, drėgna kempine perbraukite per apdorotas vietas, kad pašalintumėte visus likusius nešvarumus.Tada kruopščiai išdžiovinkite baldus, geriausia natūraliomis sąlygomis.

Laikydamiesi šių paprastų veiksmų, galite atkurti savo sofos ar fotelio nepriekaištingą būklę naudodami tik druską ir actą – nebrangius ir ekonomiškus produktus, kurių tikrai rasite kiekvienoje virtuvėje.Reguliari minkštųjų baldų priežiūra ne tik prailgina jų tarnavimo laiką, bet ir užtikrina namų jaukumą ir komfortą, be didelių išlaidų išlaiko patrauklią išvaizdą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře