HomeInteresantiJūsų pūkinė striukė bus kaip nauja: nepamirškite, kaip teisingai ją skalbti skalbimo...

Jūsų pūkinė striukė bus kaip nauja: nepamirškite, kaip teisingai ją skalbti skalbimo mašinoje ir rankomis

Pūkinės striukės – šie patrauklūs ir šilti gaminiai, šaltuoju metų laiku tapo neatsiejama daugelio žmonių garderobo dalimi.Dėl savo lengvumo ir gebėjimo išlaikyti šilumą jos yra idealus pasirinkimas rudens ir žiemos mėnesiams.

Tačiau norint išlaikyti pūkinių striukių kokybę ir ilgaamžiškumą, labai svarbu jas tinkamai prižiūrėti.Šių gaminių skalbimo procesas reikalauja ypatingo dėmesio ir tam tikrų taisyklių laikymosi, kad būtų išvengta pūkų pažeidimų ir išsaugotos jų izoliacinės savybės.Šiame straipsnyje aptarsime visus būtinus veiksmus, kaip saugiai skalbti pūkines striukes tiek skalbimo mašinoje, tiek rankomis.

Norėdami skalbti pūkines striukes, turėtumėte naudoti specialias skalbimo priemones, skirtas specialiai pūkų pripildytiems daiktams.Rinkoje yra daug tokių produktų, kurie švelniai valo žemyn, nepažeisdami jo struktūros.

Pirmiausia svarbu griežtai laikytis gamintojo nurodymų, pateiktų gaminio etiketėje.Jei dėl kokių nors priežasčių šios informacijos nėra, saugiausia skalbti maždaug 30-40 laipsnių Celsijaus temperatūroje, esant nustatytam 600 apsisukimų per minutę sukimosi greičiui.Prieš skalbimą pūkinę striukę turėtumėte kruopščiai paruošti.Užsegkite visus užtrauktukus ir apverskite gaminį išvirkščia puse.Patartina striukę pamerkti į šiltą vandenį ir šiek tiek pamankštinti, kad iš užpildo pasišalintų oras – taip sumažinsite riziką, kad striukė per stipriai susiraukšlės.

Antra , skalbiant rankomis, vandens temperatūra taip pat turėtų būti 30-40°C.Prieš skalbimą striukę reikėtų valandą pamirkyti.Nepamirškite jo išversti į kitą pusę ir naudokite specialius ploviklius, skirtus pūkams.Skalbiant rankomis reikia švelniai išskalbti gaminį.Po skalbimo striukę kruopščiai išskalaukite po tekančiu vandeniu, jos nesukdami.

Vienas saugiausių būdų džiovinti pūkinę striukę po skalbimo yra džiovyklė.Geriausia nustatyti švelnių audinių džiovinimo programą taip, kad temperatūra neviršytų 60°C.Į džiovyklės būgną rekomenduojama įdėti keletą teniso kamuoliukų, kurie džiovinimo metu padės išpurenti pūkus.Alternatyvus variantas – džiovinti ant klasikinės stovinčios džiovyklės, periodiškai sukant ir purtant striukę, kad pūkai tolygiai pasiskirstytų.Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galėsite išlaikyti puikios būklės pūkines striukes daugelį metų, mėgaudamiesi jų šiluma ir komfortu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře