HomeInteresantiJūsų plastikinė palangė vėl bus nepriekaištingai balta: prisiminkite šiuos 3 paprastus sprendimus

Jūsų plastikinė palangė vėl bus nepriekaištingai balta: prisiminkite šiuos 3 paprastus sprendimus

Plastikinės palangės dėl savo praktiškumo ir ilgaamžiškumo yra populiarus šiuolaikinių butų ir namų pasirinkimas.Tačiau laikui bėgant jos gali prarasti savo pirminę patrauklią išvaizdą dėl pageltusių dėmių ir nešvarumų.

To priežastys gali būti labai įvairios – nuo nesėkmingo augalų laistymo iki oro sąlygų poveikio.Tačiau patyrusios namų šeimininkės žino daugybę prieinamų ir veiksmingų būdų, kurie padės sugrąžinti plastikinėms palangėms nepriekaištingą baltumą ir spindesį.

Pirma , galite naudoti vandenilio peroksidą.Tiesiog užtepkite vaistinės produkto ant kempinės ir nuvalykite paviršių, ypatingą dėmesį skirdami pageltusioms vietoms.Po kelių minučių pertraukos nuvalykite palangę drėgnu skudurėliu.Šis metodas ypač veiksmingas valant virtuvės palanges, nes peroksidas puikiai susidoroja su riebalų dėmėmis.

Antra , puikus sprendimas yra valgomosios sodos ir acto derinys.Pabarstykite valgomąją sodą ant palangės, o tada įtrinkite ją į paviršių actu išmirkytu skudurėliu.Šių komponentų cheminė reakcija veiksmingai balins ir valys.

Trečia , jei susidūrėte su įsisenėjusiomis dėmėmis, palikite valgomosios sodos ir acto mišinį ant palangės 15-20 minučių, tada nuvalykite švaria šluoste.Šis metodas taip pat padės pašalinti klijų žymes nuo plastikinių paviršių.Nepamirškite mūvėti pirštinių, kad apsaugotumėte rankas.

Ketvirta , pabandykite naudoti deguonies miltelius arba gelį skalbiniams.Nedidelį kiekį praskieskite vandeniu ir gautomis putomis patepkite palangę.Palikite jį 15-30 minučių (priklausomai nuo nešvarumų laipsnio), tada nuplaukite šiltu vandeniu ir sausai nušluostykite.

Nepamirškite, kad norint išbalinti plastikines palanges ir pašalinti nuo jų geltonas dėmes bei nešvarumus, galite naudoti įvairias nebrangias priemones, kurių tikrai rasite kiekvienuose namuose.Nesvarbu, ar tai būtų vandenilio peroksidas, soda ir actas, ar deguonies balikliai – šie paprasti ir nebrangūs metodai greitai ir veiksmingai sugrąžins jūsų palangėms nepriekaištingą baltumą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře