HomeInteresantiJūsų laminuotos grindys bus kaip naujos: atkreipkite dėmesį į šiuos 4 veiksmingus...

Jūsų laminuotos grindys bus kaip naujos: atkreipkite dėmesį į šiuos 4 veiksmingus paviršiaus valymo patarimus

Laminatas – yra patvari ir moderni grindų medžiaga, kuri populiarėja dėl patrauklios estetikos, ilgaamžiškumo ir palyginti nedidelės kainos.

Vis dėlto, nors laminuotos grindys yra atsparios dėvėjimuisi, norint išlaikyti reprezentatyvią išvaizdą ir prailginti jų tarnavimo laiką, reikia jas šiek tiek prižiūrėti.Laimei, laminuotų grindų priežiūros taisyklės yra paprastos ir lengvai įgyvendinamos, o jų laikymasis užtikrins, kad jūsų grindys ilgus metus džiugins akį.

Pirma , nerekomenduojama naudoti šluotos ar šepečio šiukšlėms ir dulkėms nuo laminato grindų rinkti, nes jie gali subraižyti paviršių.Vietoj to naudokite sausą mikropluošto šluostę, minkštą frotinę šluostę arba medvilninę šluostę, kuri švelniai pašalins nešvarumus nepažeisdama dangos.

Antra , norėdami kruopščiau išvalyti, galite naudoti dulkių siurblį su minkštoms dangoms skirtu priedu arba specialiu medinėms grindims skirtu režimu.Šis būdas veiksmingai pašalins dulkes ir nešvarumus nepalikdamas įbrėžimų ant laminato paviršiaus.

Trečia , periodiškai plauti laminato grindis būtina, tačiau reikėtų elgtis atsargiai, nes drėgmės perteklius gali pakenkti grindims.Rekomenduojama naudoti švelnų kūdikių šampūną, atskiestą vandeniu (1 valgomasis šaukštas. 4 litrams vandens) ir jame išmirkytą (gerai išskalbtą) mikropluošto šluostę.Po plovimo grindis svarbu nuvalyti sausa minkšta šluoste.

Ketvirta, norėdami išlaikyti laminato grindų blizgesį, galite naudoti specialų acto ir vandens tirpalą (240 ml acto 4 litrams vandens).Šiame tirpale pamirkyta mikropluošto šluostė padės suteikti grindims blizgesį.Šią procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį.

Laminuotų grindų – priežiūra nėra sudėtinga užduotis, o veikiau reguliari priežiūra, kuri užtikrins grindų ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą išvaizdą ilgus metus.Laikydamiesi paprastų rekomendacijų naudoti minkštas šluostes sausam valymui, kruopščiai plauti saugiomis priemonėmis ir retkarčiais blizgesiui suteikti panaudojant acto ir vandens mišinį, galėsite džiaugtis laminuotų grindų grožiu ir praktiškumu savo namuose ilgus metus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře