HomeInteresantiJūsų kojinės bus baltesnės už sniegą: 3 greiti namų skalbimo būdai iš...

Jūsų kojinės bus baltesnės už sniegą: 3 greiti namų skalbimo būdai iš patyrusių šeimininkių

Kojinės – būtinas tiek vyrų, tiek moterų garderobo elementas, kuris dėl nešvarumų greitai praranda savo pirminę išvaizdą.Tačiau yra prieinamų būdų sugrąžinti joms pirminę išvaizdą, o štai ko reikia.

Paprastų skalbimo miltelių poveikį galima sustiprinti paprastomis ir nebrangiomis priemonėmis, kurių yra kiekviename bute.

Pirma, skalbiamasis muilas gali susidoroti su nedideliais nešvarumais.Užtenka muilu išmuilinti kojines ir tinkamai jas išskalbti.

Antra, esant rimtesnėms dėmėms, puiki pagalbininkė bus valgomoji soda.Rankoms plauti praskieskite 2 valgomuosius šaukštus.šaukštų valgomosios sodos 1 litre.šilto vandens, visiškai ištirpinkite miltelius ir palikite juose kojines per naktį, po to išskalbkite jas įprastu būdu.Skalbdami skalbimo mašinoje sumaišykite paprastus miltelius su puse puodelio valgomosios sodos.

Trečia, aspirinas padės išbalinti kojines.Sutrinkite kelias tabletes į miltelius, sumaišykite juos su sausais skalbimo milteliais ir gautą mišinį supilkite į skalbimo mašinos skyrių.

Taigi, naudodami turimą skalbimo muilą, taip pat kiekvienuose namuose turimą sodą ir aspiriną, galite veiksmingai išskalbti net stipriai suteptas kojines, pailginti jų tarnavimo laiką ir išlaikyti tvarkingą išvaizdą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře