HomeInteresantiJūsų kilimas bus kaip naujas: nepamirškite šių 6 rūšių nešvarumų šalinimo būdų

Jūsų kilimas bus kaip naujas: nepamirškite šių 6 rūšių nešvarumų šalinimo būdų

Atsikratyti įsisenėjusių dėmių ant kilimo kartais gali būti sunku.Tačiau naudodamiesi toliau pateiktais patarimais galite lengvai išvalyti net ir stipriai suteptus kilimus.

Pirmiausia šviežios kraujo dėmės pašalinamos šaltu vandeniu iš purkštuvo.Nuplaukite dėmę, judėdami nuo kraštų į centrą, ir ji pamažu išnyks.Užkietėjusioms dėmėms išvalyti naudokite sūrymo tirpalą.

Antra, nešvarumų pėdsakus nuo batų pirmiausia išdžiovinkite, išsiurbkite, o tada nuplaukite muilo tirpalu.

Trečia, norėdami pašalinti gyvūnų šlapimo dėmes , nuvalykite jas sausu popieriniu rankšluosčiu arba pabarstykite užpildu, kad sugertų drėgmę.Tada užtepkite vandens ir acto tirpalo, palaukite, kol išdžius, pabarstykite valgomąja soda ir po kelių valandų nuplaukite vandeniu.Jei reikia, pakartokite.

Ketvirta, sukietėjusį vašką reikia nukrapštyti peiliu, o likusius trupinius išsiurbti.Tada dėmę uždenkite popieriniu rankšluosčiu ir garinkite lygintuvu, sugerdami vašką į rankšluostį.

Penkta, pašalinti arbatos ar kavos dėmes padeda muilo tirpalas arba glicerino ir šilto vandens mišinys, kurį reikėtų palikti per naktį.

Šešta, norėdami pašalinti gumą , užšaldykite ją su ledo kubeliais maišelyje.Kai ji sukietės, nukrapštykite ją peiliu, o likusius pėdsakus nuplaukite muiluotu vandeniu.

Kantrybė ir šių paprastų nurodymų laikymasis padės jums ilgus metus išlaikyti puikios būklės kilimus.Reguliari priežiūra padės išvengti naujų dėmių ir nešvarumų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře