HomeInteresantiJūsų kambariniai augalai gaus maistingų medžiagų: nepamirškite šio paprasto kambarinių augalų maitinimo

Jūsų kambariniai augalai gaus maistingų medžiagų: nepamirškite šio paprasto kambarinių augalų maitinimo

Mėgėjai gėlininkai visada ieško paprastų ir ekonomiškų būdų, kaip prižiūrėti savo žaliuosius augintinius.Pasirodo, kad pati pigiausia natūrali trąša slepiasi tiesiog mūsų virtuvėje – tai paprastas kiaušinio lukštas.

Laikykitės šių patarimų ir jūsų augalai žydės sodriomis spalvomis nepirkdami brangių trąšų.

Pirma , niekada neišpilkite vandens išvirus kiaušinius.Jis tampa tikru natūraliu naudingų mineralų ir maistinių medžiagų, išsiskiriančių iš lukšto terminio apdorojimo metu, koncentratu.Palaukite, kol nuoviras visiškai atvės, ir naudokite jį vietoj įprasto vandens kambarinėms gėlėms laistyti.Jos mielai įsisavins šį vertingą tirpalą.

Antra, neišmeskite pačių panaudotų kiaušinių lukštų.Kruopščiai juos nuplaukite, išdžiovinkite ir sumalkite į miltelius.

Trečia , persodindami augalus, lukštų miltus berkite tiesiai į dirvą arba išbarstykite juos ant dirvos kaip trąšą viršutiniam tręšimui.

Ketvirta , kiaušinių lukštuose gausu ne tik kalcio, bet ir kitų svarbių mineralinių medžiagų.Todėl jo miltelių galite dėti net į kokteilius ir kokteilius, kad gautumėte papildomos energijos.

Paprasti liaudiški būdai dažnai būna patys veiksmingiausi.Naudodami maisto gaminimo likučius kaip trąšas, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir padėsite aplinkai, nes išvengsite sintetinių produktų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře