HomeInteresantiJūsų dušo galvutė vėl spindės: prisiminkite šį paprastą sprendimą, kaip nuvalyti apnašas

Jūsų dušo galvutė vėl spindės: prisiminkite šį paprastą sprendimą, kaip nuvalyti apnašas

Laikui bėgant net ir kokybiškiausia dušo galvutė gali prarasti nepriekaištingą išvaizdą ir funkcionalumą dėl susikaupusių nepageidaujamų apnašų.Kalkės, grybelis ir rūdys – pagrindiniai priešai, kurie ne tik gadina vonios kambario estetiką, bet ir smarkiai sumažina vandens srauto kokybę, todėl prausimasis po dušu tampa mažiau komfortiškas.

Vis dėlto yra patikrintas ir nebrangus būdas atsikratyti šių teršalų nenaudojant brangių specializuotų produktų.

1 ŽINGSNIS : Norint išvalyti, tereikia citrinos rūgšties ir pakankamai didelio indo, kad visiškai panardintumėte dušo galvutę.Išimkite dušo galvutę iš dušo ir įdėkite ją į indą, pripildytą vandens.

2 ŽINGSNIS :Ištirpinkite vieną arbatinį šaukštelį citrinos rūgšties nedideliame kiekyje vandens ir supilkite tirpalą į laistytuvą.Tada švelniai pasukite antgalį, kad parūgštintas vanduo prasiskverbtų į visas jo skylutes ir plyšius.

3 ŽINGSNIS : Palikite laistytuvą tirpale 30-40 minučių, kad citrinos rūgštis spėtų parodyti savo stebuklingas savybes ir veiksmingai ištirpdytų kalkių nuosėdas, grybelį ir rūdis.Kuo ilgiau laistytuvą laikysite tirpale, tuo įspūdingesnis bus rezultatas.

4 ŽINGSNIS : Po mirkymo antgalį kruopščiai nuplaukite švariu vandeniu, pašalindami citrinos rūgšties likučius.Grąžinkite antgalį į vietą ir įjunkite vandenį, kad galutinai išsiplautų visi teršalai iš angų.

Dušo galvutės valymas citrinos rūgštimi – yra paprastas, ekonomiškas ir aplinkai nekenksmingas būdas atkurti pirminį dušo galvutės blizgesį ir funkcionalumą.Reguliariai naudojant šį metodą jūsų vonios kambarys bus nepriekaištingai švarus, o tai užtikrins patogų ir higienišką maudymąsi duše.Be to, pašalinus kalkių nuosėdas ir grybelį, bus užkirstas kelias pelėsio plitimui ir pagerės vandens srauto kokybė.Nepamirškite šio metodo!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře