HomeInteresantiJis maloniai kvepės be oro gaiviklio: gudri tualetinio popieriaus gudrybė

Jis maloniai kvepės be oro gaiviklio: gudri tualetinio popieriaus gudrybė

Daugeliui žmonių pažįstama problema – nemalonus kvapas tualete.Paprastai kovai su juo naudojamas aerozolinis oro gaiviklis.Tačiau yra paprastesnis ir pigesnis būdas – ‘apdoroti’ tualetinį popierių.

Šiam tikslui pakanka eterinio aliejaus lašinti ne ant paties ritinėlio, o ant kartoninio vamzdelio, ant kurio ritinėlis suvyniotas, vidinio paviršiaus.

Užtenka vos poros lašų, ir eteriniu aliejumi impregnuotas kartonas veiks kaip oro gaiviklis a, maskuodamas nemalonius kvapus.

Poveikis tęsis tol, kol baigsis tam tikrame ritinėlyje esantis tualetinis popierius.Montuojant naują, užteks pakartoti procedūrą lašinant aliejų ant rankovės.

Tokiu būdu jums nereikės nuolat naudoti aerozolinių gaiviklių.Ekonomiška ir praktiška! Išbandykite ir įsitikinkite patys!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře