HomeInteresantiIšnyks kalkės ant virtuvės čiaupo: išbandykite gudrų valymo būdą su balionėliu

Išnyks kalkės ant virtuvės čiaupo: išbandykite gudrų valymo būdą su balionėliu

Kalkių nuosėdos ant čiaupų ne tik gadina estetinę santechnikos įrangos išvaizdą, bet ir gali sukelti rimtesnių problemų, pavyzdžiui, užsikimšimų ir gedimų.Kova su šia nemalonia problema įprastomis valymo priemonėmis dažnai nėra pakankamai veiksminga.

Kartu yra įdomus ir veiksmingas metodas, susijęs su baliono naudojimu.Šis netrivialus metodas lengvai ir be vargo pašalins net labiausiai įsisenėjusias apnašų nuosėdas.

1 ŽINGSNIS : Norėdami atlikti šį metodą, turite pasirinkti geros kokybės ir pakankamai tankų balioną.Naudojant prastos kokybės gaminį, procedūros metu jis gali sprogti ir sugadinti visą procesą.

2 ŽINGSNIS :Į baliono vidų įdėkite sodos ir acto mišinio.Nedideliems nešvarumams užtenka vieno valgomojo šaukšto kiekvieno ingrediento, atskiesto nedideliu kiekiu vandens.Esant rimtesnėms nuosėdoms, komponentų koncentraciją galima padidinti, atsižvelgiant į užterštumo laipsnį.

3 ŽINGSNIS : Rutuliuką ant čiaupo reikia uždėti itin atsargiai ir sandariai, kad jis būtų kuo arčiau nuosėdų paviršiaus.Šiam įgūdžiui įgyti gali prireikti šiek tiek praktikos, tačiau procesas nėra itin sudėtingas.

4 ŽINGSNIS : Tinkamai įdėjus balioną, reikia palaipsniui atidaryti vandens tiekimą, taip sukuriant vidutinį slėgį baliono viduje.Taip reaktyvus sodos ir acto mišinys prasiskverbs į visus plyšius ir įtrūkimus, suminkštindamas ir iš vidaus ištirpindamas apnašas.Tokioje padėtyje rutulys turėtų išbūti 5-10 minučių.

5 ŽINGSNIS :Praėjus reikiamam ekspozicijos laikui, atsargiai nuimkite rutuliuką ir įvertinkite rezultatą.Paprastai net pirmą kartą pritaikius šį metodą galima atsikratyti didelės dalies ant čiaupo esančių kalkių.Tačiau esant ypač didelėms ir įsisenėjusioms nuosėdoms, procedūrą gali tekti pakartoti.

Nepaisant iš pirmo žvilgsnio paprastumo, šis metodas yra itin veiksmingas kovojant su kalkėmis dėl geriamosios sodos, acto ir vandens slėgio sinerginio poveikio.Jį naudodami galėsite atkurti pirminį vandentiekio sistemos blizgesį nenaudodami agresyvių cheminių medžiagų ir pernelyg didelių fizinių pastangų.Įsitikinkite patys!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře