HomeInteresantiIš skalbyklės išnyks užsistovėjęs kvapas: prisiminkite šiuos 2 paprastus valymo būdus

Iš skalbyklės išnyks užsistovėjęs kvapas: prisiminkite šiuos 2 paprastus valymo būdus

Iš skalbyklės sklindantis nemalonus pelėsių kvapas, – dažna problema, su kuria anksčiau ar vėliau susiduria daugelis namų šeimininkių.Šio reiškinio priežastys gali būti įvairios, tačiau nesijaudinkite, nes yra veiksmingų būdų, kaip pašalinti erzinantį aromatą.

Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius veiksnius, kurie provokuoja pelėsio atsiradimą, taip pat pasiūlysime paprastus ir veiksmingus kovos su juo būdus.Laikydamiesi šių rekomendacijų galėsite greitai išspręsti problemą ir sugrąžinti namams švaros ir gaivumo atmosferą.

Viena iš pagrindinių užsistovėjusio kvapo priežasčių yra kieto vandens naudojimas, dėl kurio laikui bėgant skalbimo mašinoje lieka nuosėdų, kurios pradeda irti ir skleisti nemalonų kvapą.

Todėl plaunant žemoje temperatūroje ne visada pavyksta visiškai pašalinti bakterijas ir grybelius, kurie taip pat gali sukelti pelėsį.Be to, nekokybiškų skalbimo priemonių naudojimas arba per didelė jų dozė gali išprovokuoti pašalinių kvapų atsiradimą.

Tačiau nenusiminkite, nes yra paprastų ir prieinamų būdų atsikratyti šios problemos.

Pirma , į miltelių skyrių įpilkite citrinos rūgšties arba acto ir paleiskite tuščią skalbimo ciklą aukštoje temperatūroje, tai ne tik padės panaikinti pelėsių kvapą, bet ir išvalys skalbyklę nuo kalkių ir nuosėdų.

Antra , jei pelėsių kvapas labai stiprus, galite naudoti baliklį, įpildami vieną puodelį jo į būgną ir paleisdami skalbyklę 90°C temperatūroje, tačiau šis metodas reikalauja atsargumo, kad nesugadintumėte skalbyklės.

Be to, po kiekvieno naudojimo rekomenduojama palikti skalbyklės dureles atidarytas, kad cirkuliuotų oras, reguliariai valyti filtrą ir durelių sandariklį bei naudoti geros kokybės skalbimo priemones, neviršijant gamintojo rekomenduojamų dozių.

Taigi, laikydamiesi šių rekomendacijų, galite greitai atsikratyti nemalonaus pelėsių kvapo skalbimo mašinoje ir užkirsti kelią jo pasikartojimui.Savalaikė ir tinkama buitinės technikos priežiūra ne tik prailgins jos tarnavimo laiką, bet ir leis palaikyti namuose švaros ir jaukumo atmosferą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře