HomeInteresantiGydytojas atskleidė, kokie maisto produktai gali padaryti daugiau žalos nei naudos

Gydytojas atskleidė, kokie maisto produktai gali padaryti daugiau žalos nei naudos

Daugelis produktų, kurie laikomi naudingais, iš tikrųjų kelia daug pavojų.Tokios nuomonės laikosi endokrinologė Zuchra Pavlova.Savo ‘Telegram’ kanale gydytoja paneigė mitus apie produktų, populiarių tarp sveikos gyvensenos šalininkų, naudingumą.

Pirmiausia reikėtų atidžiau pažvelgti į saldžius jogurtus ir varškę.Ant spalvingų etikečių, žadančių sveikatą ir grožį, jų sudėtyje yra pernelyg didelės cukraus dozės.Tai reiškia, kad jie gali sukelti antsvorį ir diabetą.

Antra, sultys ir vaisių nektarai.Tokie gėrimai yra tiesiog prisotinti fruktozės, kuri nėra palanki virškinimui ir medžiagų apykaitai.

Trečia, nugriebti pieno produktai.Gamintojai mums žada pieną be papildomų kalorijų.Iš tikrųjų tokiuose produktuose yra daug stabilizatorių ir skonio stipriklių.Tai yra, kenksmingų dirbtinių priedų.

Ketvirta, parduotuvėje pirkti granolos batonėliai.Jie reklamuojami kaip sveiki pusryčiai iš neskaldytų grūdų.Tačiau praktikoje musli pasirodo esąs riebus ir kaloringas desertas su pridėtiniu cukrumi.

Penkta, abejojama greito paruošimo košių, baltyminių batonėlių ir produktų be glitimo naudingumu, pažymėjo Zura Pavlova.

Taigi būkite budrūs ir atidžiai studijuokite pakuočių etiketes.O tada sveikas gyvenimo būdas jums bus tikrai naudingas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře