HomeInteresantiGrindys spindės švara: prieš plaunant į vandenį įpilkite trijų ingredientų

Grindys spindės švara: prieš plaunant į vandenį įpilkite trijų ingredientų

Tobulai švarios ir blizgančios grindys – kiekvienos namų šeimininkės svajonė.Tačiau pasiekti tobulą rezultatą gali būti sunku.Dažnai po valymo lieka žymių ir dryžių, kurie gadina bendrą įspūdį.

Perdirbimui turite skirti papildomai laiko ir pastangų.Laimei, yra veiksmingas būdas šią problemą spręsti savo rankomis.

Norint pasiekti spindinčiai švarias grindis, rekomenduojama namuose pasiruošti specialų ploviklį.Penkiuose litruose vandens reikia ištirpinti po vieną šaukštą baliklio, acto ir tris šaukštus grindų valiklio.Toks mišinys ne tik išvalys paviršių iki blizgesio, bet ir jį dezinfekuos.

Taip pat svarbu tinkamai pasirinkti įrangą.Pirmenybę teikite šluostėms su mikropluošto šluostėmis – jos geriau sugeria drėgmę ir nepalieka dryžių.

Šluostydami naudokite sukamuosius judesius, kad švarumas būtų kuo didesnis.Naudoti įprastą šluostę su kempine nepatartina, nes ji tik išteps nešvarumus.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galėsite pasiekti puikią grindų būklę ir sutaupyti pinigų brangioms valymo priemonėms.Be to, natūrali naminė sudėtis bus daug saugesnė namų ūkio sveikatai.Išbandykite šį metodą – ir jūsų namai spindės nepriekaištinga švara ir gaiva!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře