HomeInteresantiGeltonas dryžis iš klozeto išnyks: padės bet kuris iš dviejų paprastų naminių...

Geltonas dryžis iš klozeto išnyks: padės bet kuris iš dviejų paprastų naminių sprendimų

Švara ir higiena vonios kambaryje – tai raktas į kiekvieno žmogaus komfortą ir sveikatą.Tačiau laikui bėgant ant santechnikos gaminių paviršiaus gali atsirasti geltonų žymių ir dryžių, kurie ne tik gadina estetinę išvaizdą, bet ir gali rodyti, kad yra teršalų.

Šios problemos priežastis dažnai būna nešvarus klozeto bakelis, kurį reikia reguliariai kruopščiai valyti.Tačiau yra veiksmingų ir nebrangių būdų, kaip per kelias minutes atsikratyti geltonų dryžių klozete.

Pirma , geltonoms žymėms pašalinti galite naudoti paprastą 9 % stalo actą kartu su valgomąja soda.Norėdami paruošti šią stebuklingą priemonę, įpilkite acto į stiklinę, pašildykite jį ir įberkite 2 arbatinius šaukštelius valgomosios sodos.Gautą tirpalą reikia užpilti ant geltonos juostelės klozete, palaukti 3-4 valandas, patrinti šepečiu ir nuplauti vandeniu.

Antra , alternatyvus variantas – vietoj valgomosios sodos naudoti citrinos rūgštį.Tam paimkite purkštuvą, pripildykite jį acto iki 1/3 jo tūrio, tada tiesiai ant geltonos juostelės klozete užpilkite 2 paketėlius citrinos rūgšties ir ant viršaus užpurkškite acto.Po to taip pat palikite tirpalą 3-4 valandoms, nušveiskite šepečiu ir nuleiskite vandenį.

Šių metodų privalumai yra jų prieinamumas, ekonomiškumas ir ekologiškumas.Actas ir citrinos rūgštis yra natūralios priemonės, kurias saugu naudoti namuose ir kurios nekenkia aplinkai.

Atminkite, kad reguliarus klozeto valymas ne tik padės atsikratyti geltonų žymių, bet ir padės užkirsti kelią tolesniam jų atsiradimui.Šią procedūrą rekomenduojama atlikti bent kartą per mėnesį, kad vonios kambarys būtų švarus ir higieniškas.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře