HomeInteresantiGartraukiai greitai nušveis įsisenėjusius riebalus: prisiminkite šiuos paprastus buitinius sprendimus

Gartraukiai greitai nušveis įsisenėjusius riebalus: prisiminkite šiuos paprastus buitinius sprendimus

Gartraukis yra esminis bet kurios šiuolaikinės virtuvės elementas, užtikrinantis patogią maisto gaminimo aplinką.Tačiau laikui bėgant ant jo paviršiaus neišvengiamai nusėda riebalai, suodžiai ir kiti teršalai, kurie gerokai sumažina prietaiso efektyvumą.

Kad gartraukis veiktų tinkamai, turite jį reguliariai kruopščiai valyti.Laimei, tam nereikia brangių cheminių medžiagų – puikių rezultatų gali duoti paprasti ir nebrangūs ingredientai.

Metodas Nr. 1 : natūralus valgomosios sodos ir acto mišinys puikiai tiks riebalams ir nešvarumams ant gaubto pašalinti.Sumaišykite juos lygiomis dalimis, gautą pastą užtepkite ant prietaiso paviršiaus ir palikite ketvirtį valandos.Tada švelniai nuvalykite gartraukį drėgnu skudurėliu arba kempine, pamirkyta šiltame vandenyje, ir jis taps nepriekaištingai švarus.

2. 2 būdas : citrina taip pat yra puikus natūralus valiklis.Perpjaukite citrusinį vaisių per pusę ir išspauskite sultis į dubenį.Pamirkykite jose skudurėlį arba kempinę ir kruopščiai nuvalykite gaubtą.Baigę nuplaukite jį šiltu vandeniu ir nusausinkite.

Metodas Nr. 3 : Toks cheminis junginys kaip amoniakas turi stiprų valomąjį poveikį.Praskieskite jį vandeniu santykiu 1:4, supilkite tirpalą į purkštuvą ir juo apdorokite gaubtą.Po 10-15 minučių nuvalykite paviršių sausu skudurėliu.Svarbu nepamiršti, kad amoniakas yra toksiška, aštraus kvapo medžiaga, todėl dirbkite su ja mūvėdami apsaugines pirštines ir gerai vėdindami.

Reguliariai valydami gartraukį vienu iš šių paprastų ir veiksmingų būdų, išlaikysite virtuvę nepriekaištingai švarią ir prailginsite prietaiso tarnavimo laiką.Natūralios priemonės, tokios kaip soda, actas ir citrina, yra visiškai nekenksmingos ir puikiai susidoroja su visais nešvarumais.Amoniakas taip pat bus patikimas sąjungininkas kovoje už švarą ir komfortą virtuvėje, jei tik bus imtasi atsargumo priemonių.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře