HomeInteresantiDžinsai atrodys kaip nauji: skalbdami naudokitės šiais 6 patarimais

Džinsai atrodys kaip nauji: skalbdami naudokitės šiais 6 patarimais

Džinsai – yra kultinis garderobo elementas, kuris įsitvirtino įvairaus amžiaus ir socialinių sluoksnių žmonių spintose.Šis universalus ir praktiškas drabužis užkariavo daugelio širdis dėl savo dėvėjimo patogumo ir komforto.

Tačiau tam, kad džinsai ilgai džiugintų jus savo nepriekaištinga išvaizda, juos skalbiant reikia laikytis specialių taisyklių.Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, savo mėgstama džinsų pora galėsite džiaugtis kelis mėnesius ar net metus, išlaikydami jų pirminę spalvą ir formą.

Pirma, skalbiant tamsios spalvos džinsus rekomenduojama naudoti specializuotas spalvotiems skalbiniams skirtas priemones, pavyzdžiui, miltelius ar gelius.Naudojant įprastines skalbimo priemones, džinsai gali nepageidaujamai išblukti dėl jose esančių balinamųjų ingredientų.

Antra, prieš pirmą kartą skalbdami naują džinsų porą, turėtumėte juos pamirkyti lengvai pasūdytame vandenyje.Šis senamadiškas triukas užfiksuos dažų pigmentus audinio pluošte ir neleis jiems vėliau išsiplauti.

Trečia, prieš panardinant į skalbimo mašiną džinsus reikia išversti į kitą pusę.Šis paprastas žingsnis padės apsaugoti medžiagą nuo ankstyvo išblukimo.Taip pat rekomenduojama džinsus džiovinti iš vidaus į išorę, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių.

Ketvirta, pasibaigus skalbimo ciklui, džinsus reikia nedelsiant išimti iš mašinos būgno.Tai padės išvengti nepageidaujamų audinio raukšlių ir raukšlelių, kurios laikui bėgant gali išblukti šiose vietose.

Penkta, džinsams džiovinti geriausia naudoti natūralų metodą kabinti juos lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje.Džiovinimo mašina gali neigiamai paveikti audinio elastingumą ir sukelti ankstyvą jo susidėvėjimą.

Šešta, neturėtumėte skalbti džinsų per dažnai.Norint prailginti jų tarnavimo laiką, rekomenduojama laikytis grafiko, pagal kurį džinsai skalbiami po 10 kartų dėvėjimo.Dažnas skalbimas nepailgina šių drabužių tarnavimo laiko, o greičiau pagreitina jų nusidėvėjimą.

Laikydamiesi šių paprastų skalbimo ir priežiūros patarimų, galite prailginti džinsų tarnavimo laiką ir išsaugoti jų pirminę spalvą bei formą.Jūsų kultiniai džinsai džiugins stilinga ir nepriekaištinga išvaizda daugelį metų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře