HomeInteresantiDušo galvutė akimirksniu nuvalys apnašas: padės paprasta naminė priemonė

Dušo galvutė akimirksniu nuvalys apnašas: padės paprasta naminė priemonė

Blizganti, spindinti santechnika – kiekvienos namų šeimininkės svajonė.Tačiau laikui bėgant ant dušo galvučių neišvengiamai susidaro kalkių ir rūdžių nuosėdų, kurios ne tik gadina jų išvaizdą, bet ir mažina vandens purškimo efektyvumą.

Jei norite greitai ir lengvai išspręsti šią problemą be kenksmingų cheminių medžiagų, kreipkitės į išties stebuklingą priemonę – paprastą distiliuotą actą.

Pirmiausia pasiruoškite viską, ko jums reikia: pakankamai baltojo acto, kad visiškai panardintumėte antgalį, ir tinkamą indą, pavyzdžiui, gilų dubenį.

Antra , jei įmanoma, nuimkite dušo galvutę nuo laikiklio.Jei to padaryti neįmanoma, galima naudoti plastikinį maišelį.

Trečia, supilkite actą į pasirinktą indą ir panardinkite antgalį taip, kad jis būtų visiškai uždengtas.Prie antgalio laikiklio pritvirtinkite acto pakuotę.

Ketvirta , palikite antgalį mirkti acto tirpale per naktį, bet ne mažiau kaip 6-8 valandas.Tai suteiks rūgščiai laiko suminkštinti net labiausiai įsisenėjusias nuosėdas.

Penkta , ryte kruopščiai nuplaukite antgalį po tekančiu vandeniu, jei reikia, naudodami kietąją kempinės ar šepetėlio pusę.Procesą užbaigkite nušluostydami sausu skudurėliu.

Paprastas actas yra toks pat geras, o dažnai ir geresnis už brangius specializuotus produktus.Nėra rizikos pažeisti trapias silikonines ar gumines santechnikos dalis.Nedidelė gudrybė – į tirpalą įberti žiupsnelį druskos arba citrinos rūgšties, kad sustiprintumėte valymo poveikį.Išbandykite šį natūralų namų valymo būdą ir mėgaukitės aukščiausio lygio rezultatais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře