HomeInteresantiDuona ilgai išliks šviežia: kaip patyrusios šeimininkės šaldiklyje laiko kepinius

Duona ilgai išliks šviežia: kaip patyrusios šeimininkės šaldiklyje laiko kepinius

Nėra nieko geriau už ką tik iš krosnies ištrauktos šviežios naminės duonos aromatą.Tačiau išlaikyti jos traškią plutelę ir minkštą minkštimą ilgą laiką – tikras menas.

Netinkamai laikant duoną, ji gali greitai pasenti arba pavojingai supelyti.Naudodamiesi toliau pateiktais patarimais, galite išlaikyti kepinius šviežius ir kuo ilgiau mėgautis jų skoniu.

Pirma , nelaikykite duonos drėgnose vietose ir nevyniokite jos į celofaną ar plastikinius maišelius.Dėl to kondensuosis drėgmė ir atsiras pelėsis.Geriau pakuotei naudoti orui pralaidžius popierinius maišelius.

Antra , daugelis žmonių klaidingai mano, kad duona ilgiau išlieka šviežia šaldytuve.Tačiau žemoje temperatūroje krakmolas pakinta ir kepiniai greitai pradeda gesti.

Trečia , šaldikliui galioja atvirkštinis principas.Šaldymas leidžia ilgai išsaugoti duonos šviežumą, nesvarbu, ar tai būtų pramoninis, ar naminis gaminys.

Ketvirta , prieš atiduodami šviežią duoną saugoti, leiskite jai visiškai atvėsti.Drėgmės perteklius sukels nepageidaujamų pasekmių.

Penkta , jei duona vis dėlto paseno, ją galima šiek tiek sudrėkinti suvyniojus į drėgną rankšluostį ir kelioms minutėms įdėjus į 150-180°C temperatūros orkaitę.Pyragėliai bus minkštesni!

Šešta , pasenusius kepinius taip pat galima naudoti duonos džiūvėsėliams, skrebučiams ar troškinių įdarams gaminti.Neišmeskite jo, suteikite jam antrą gyvenimą!

Septinta , norint ilgai laikyti, duoną galima supjaustyti porcijomis ir užšaldyti.Prieš naudodami tiesiog įdėkite riekelę į skrudintuvą arba orkaitę.

Šviežia, aromatinga duona – bet kokio stalo puošmena.Laikydamiesi šių paprastų laikymo patarimų, galite prailginti savo namuose keptų kepinių galiojimo laiką ir kuo ilgiau mėgautis nuostabiu jų skoniu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře