HomeInteresantiDruskos tirpalas gelbsti: mūsų protėvių patikrinta grindų valymo tradicija

Druskos tirpalas gelbsti: mūsų protėvių patikrinta grindų valymo tradicija

Kiekviena namų šeimininkė svajoja, kad jos namuose tvyrotų jaukumo, švaros ir harmonijos atmosfera.Tačiau kuriant idealius namus – reikia ne tik palaikyti tvarką, bet ir pasirūpinti teigiama būsto energija.Šiuo atveju senovėje ypatingą reikšmę turėjo grindų plovimas.

Nuostabu, kad įprasta virtuvės druska gali būti jūsų pagalbininkė siekiant šio tikslo.Ji pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios padeda išvalyti erdvę, apsaugoti nuo negatyvo ir net pritraukti finansinę gerovę.

Norėdami paruošti tirpalą, ištirpinkite apie 30 g druskos kibire vandens.Pirmiausia šiuo tirpalu nuvalykite dulkes, o tada šluostykite grindis, pradėdami nuo priekinių durų.Valant svarbu išlaikyti pozityvų nusiteikimą, o norėdami sustiprinti valymo poveikį, po kilimu ir sofomis išbarstykite šiek tiek druskos.Po valymo panaudotą vandenį supilkite po augalų šaknimis.

Kada reikia valyti grindis druskos tirpalu?

Pirma, generalinis valymas druskos tirpalu turėtų būti atliekamas toliau nurodytais atvejais: dažnos namų ūkio narių, ypač vaikų, ligos , nemiga, vystančios kambarinės gėlės, finansiniai sunkumai , dingę daiktai arba įtariamas neigiamas poveikis iš išorės.

Antra, plauti grindis druskos tirpalu miegamajame rekomenduojama, kai sutuoktinių santykiai tampa įtempti.Šį ritualą geriau atlikti per mažėjantį mėnulį, po to kambarį reikia gerai išvėdinti.

Jei druskos tirpalas nepadeda, galbūt priežastis yra nepasitikėjimas arba netinkamas ritualo atlikimas.Tokiu atveju rekomenduojama pasikviesti kunigą, kuris pašventintų namus švęstu vandeniu.

Laikydamiesi šių paprastų virtuvinės druskos naudojimo instrukcijų, galėsite išvalyti namus nuo neigiamos energijos, atkurti harmoniją ir pritraukti finansinę gerovę.Po to jūsų namuose tvyros ramybės atmosfera, o visos ligos ir sunkumai liks praeityje!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře